Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Pigtail jednomodowy - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10

  • Kod produktu: PIG-SC-APC-2*P10
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h
Cena jednostkowa: 3,80 zł / szt Cena (z VAT): 38

    In Stock

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu:

    Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem. Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.


    W opakowaniu: 10 szt. Podana cena za opakowanie
    Typ złącza: SC-APC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm : G652.D
    Długość: 2 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    17
    50
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657.B3
    8
    Brak produktu
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    101
    • powłoka anty-gryzoniowa
    • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
    • tuba centralna wypełniona żelem
    • szklane włókna wzmacniające kabel
    4,82
    Brak produktu
    • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 
    23
    • Typ włókna światłowodowego 9  / 125 µm : G-652.D
    6
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    5
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    6
    • Typ złącza: LC/UPC <-> FC/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 
    23
    • Typ złącza: SC-PC <-> SC-APC 
    • Długość: 150 m 
    • Długość przyłączy: 2 x 1.5 m 
    • Zastosowanie: Wykonywanie pomiarów refleksometrycznych 
    536
    Brak produktu
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    6

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Sprawna realizacja zamówień

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765