Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Klucze sprzętowe

Sprawdzone klucze sprzętowe USB to doskonały sposób na skuteczną ochronę Twoich danych oraz kont. Odpowiednio dobrane klucze sprzętowe ograniczają do minimum ryzyko kradzieży danych - te niepozorne urządzenia potrafią naprawdę wiele!

Fizyczne klucze bezpieczeństwa od Ivel.pl to świetny sposób na ochronę konta użytkownika w serwisach takich jak Google, Facebook, Twitter i wielu innych. Klucz sprzętowy jest jedną z najskuteczniejszych form uwierzytelniania dwuetapowego, która w 100% chroni przed atakami phishingowymi. 

  • Taniej o -8%
Fizyczny klucz zabezpieczający SecurityKey NFC z modułem zbliżeniowym obsługującym również urządzenia mobilne z systemem Android / iOS
140 153 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 153 zł
Fizyczny klucz zabezpieczający YubiKey5 NFC z modułem zbliżeniowym obsługującym również urządzenia mobilne z systemem Android / iOS
307
Fizyczny klucz zabezpieczający YubiKey 5C NFC z modułem zbliżeniowym obsługującym również urządzenia mobilne z systemem Android / iOS
338
Fizyczny klucz zabezpieczający YubiKey Bio czytnikiem linii papilarnych.
553
Fizyczny klucz zabezpieczający YubiKey5C ze złączem USB-C obsługującym również smartfony z systemem Android.
338
Fizyczny klucz zabezpieczający YubiKey5Ci ze złączem USB-C i Lighting obsługującym również smartfony z systemem Android i iOS.
461
Fizyczny klucz zabezpieczający YubiKey5 Nano w kompaktowym rozmiarze idealnym do przechowywania w porcie USB.
369
Fizyczny klucz zabezpieczający SecurityKey C NFC z modułem zbliżeniowym obsługującym również urządzenia mobilne z systemem Android / iOS
178
Fizyczny klucz zabezpieczający YubiKey C Bio czytnikiem linii papilarnych.
584
Fizyczny klucz zabezpieczający YubiKey 5C Nano ze złączem USB-C
399

Klucze U2F (Universal 2nd Factor) to rodzaj bezpiecznych kluczy w postaci przypominającej pendrive. Służą do autoryzacji dostępu do kont internetowych oraz systemów operacyjnych. Są one jednym z najbezpieczniejszych sposobów na zabezpieczenie danych w sieci, jednocześnie będąc bardzo prostymi w użyciu.


Na czym polega niezawodność kluczy U2F?


Wykorzystują one kryptografię asymetryczną, w której używa się dwóch kluczy: Publiczny i prywatny. Klucz publiczny jest udostępniany publicznie, czyli każdy, kto chce przesłać zaszyfrowaną wiadomość, może użyć klucza publicznego do szyfrowania danych. Natomiast klucz prywatny jest trzymany tylko przez odbiorcę wiadomości i jest używany do odszyfrowania zaszyfrowanej wiadomości. Odbiorca jest jedyną osobą, która posiada klucz prywatny i może go użyć do odszyfrowania wiadomości. Nawet jeśli ktoś przechwyciłby zaszyfrowaną wiadomość, nie byłby w stanie jej odczytać bez klucza prywatnego.

Kryptografia asymetryczna jest stosowana do różnych celów, takich jak szyfrowanie danych, autoryzacja i podpis elektroniczny. Jest to niezwykle ważne narzędzie w dzisiejszym świecie cyfrowym, ponieważ pozwala na bezpieczną wymianę informacji przez internet.


Szeroka kompatybilność


Klucze U2F są uniwersalne, co oznacza, że można ich używać z wieloma serwisami internetowymi, które obsługują ten standard autoryzacji. Można ich używać z popularnymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak Chrome, Firefox, Opera czy Edge.


Wygoda użytkowania


Klucze U2F są bardzo wygodne w użyciu, ponieważ można je z łatwością przenosić w kieszeni lub torbie przypięte do breloka z klasycznymi kluczami, co pozwala mieć je zawsze przy sobie.

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing