Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00
soboty 9 00 do 13 00

Kontakt

menu

Monitoring apteki

Monitoring apteki - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu aptek, punktów aptecznych.
 
Apteka to placówka handlowa, która specjalizuje się w sprzedaży bardzo specyficznego asortymentu, z jednej strony kosztownego, a z drugiej łatwego do schowania w kieszeni i wyniesienia poza obręb lokalu. Kradzieże leków nie są rzadkie, bowiem medykamenty stanowią pokusę dla osób uzależnionych, które nie mogą sobie pozwolić na ich zakup.

Nowoczesne apteki wyposażane są w regały samoobsługowe, a także w specjalne stojaki wystawowe, na których prezentowane bywają markowe produkty konkretnego wytwórcy. Przy ciągłej obsłudze klienta, kiedy farmaceuta znajduje się z drugiej strony okienka nie ma problemu z kradzieżą opakowania tabletek.

Monitoring apteki

Monitoring apteki to skuteczne zabezpieczenie jej asortymentu, które zapewnia systematyczne kontrolowanie wnętrza pomieszczenia i nagrywanie materiału nawet przez 24 godziny na dobę, ale również umożliwia obserwowanie zachowania klientów przez pracownika ochrony lub osobę sprzedającą. Na taką obserwację pozwala na przykład specjalny monitor, który na bieżąco wyświetla obraz z umieszczonej wysoko kamery. Dzięki temu pracownik widzi to, co dzieje się z drugiej strony regałów i może odpowiednio szybko zareagować, jeśli zachowanie klienta budzi wątpliwości.

Kamery połączone z odpowiednim rejestratorem pozwalają na nagrywanie materiału, dzięki któremu potencjalnemu złodziejowi można udowodnić dokonanie przestępstwa i nakazać zwrot wartości zagarniętych produktów.

Monitoring bywa szczególnie przydatny w aptekach całodobowych, w których pracownicy są często narażeni na akty agresji ze strony nocnych klientów.

Przykładowe rozwiązania:

Zestaw monitoring domu zewnętrzny wewnętrzny Zestaw 1080p monitoring domu zewnętrzny wewnętrzny Zestaw 4 kamery monitoring domu zewnętrzny wewnętrzny

Zestaw monitoringu 2MP

Zestaw monitoringu 2MP

Zestaw monitoringu bezprzewodowego IP 4MP

 

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń (34) 34 11 630 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW