Monitoring apteki

Monitoring apteki - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu aptek, punktów aptecznych.
 
Apteka to placówka handlowa, która specjalizuje się w sprzedaży bardzo specyficznego asortymentu, z jednej strony kosztownego, a z drugiej łatwego do schowania w kieszeni i wyniesienia poza obręb lokalu. Kradzieże leków nie są rzadkie, bowiem medykamenty stanowią pokusę dla osób uzależnionych, które nie mogą sobie pozwolić na ich zakup.

Nowoczesne apteki wyposażane są w regały samoobsługowe, a także w specjalne stojaki wystawowe, na których prezentowane bywają markowe produkty konkretnego wytwórcy. Przy ciągłej obsłudze klienta, kiedy farmaceuta znajduje się z drugiej strony okienka nie ma problemu z kradzieżą opakowania tabletek.

Monitoring apteki

Monitoring apteki to skuteczne zabezpieczenie jej asortymentu, które zapewnia systematyczne kontrolowanie wnętrza pomieszczenia i nagrywanie materiału nawet przez 24 godziny na dobę, ale również umożliwia obserwowanie zachowania klientów przez pracownika ochrony lub osobę sprzedającą. Na taką obserwację pozwala na przykład specjalny monitor, który na bieżąco wyświetla obraz z umieszczonej wysoko kamery. Dzięki temu pracownik widzi to, co dzieje się z drugiej strony regałów i może odpowiednio szybko zareagować, jeśli zachowanie klienta budzi wątpliwości.

Kamery połączone z odpowiednim rejestratorem pozwalają na nagrywanie materiału, dzięki któremu potencjalnemu złodziejowi można udowodnić dokonanie przestępstwa i nakazać zwrot wartości zagarniętych produktów.

Monitoring bywa szczególnie przydatny w aptekach całodobowych, w których pracownicy są często narażeni na akty agresji ze strony nocnych klientów.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring apteki: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu firmy: Zestaw monitoringu AHD FullHD

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoja apteka jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej apteki (np. drzwi wejściowe, regały, punkt kasowy, zaplecze, magazyn), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring sklepu

Opcja nr 2 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu 4MPx

Wyższa jakość rejestrowanego za pomocą kopułowych kamer obrazu w połączeniu z lepszą jakością jego nagrywania w nocy (do 30 m) sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej zaawansowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub na komputerze.

Zestaw średnio-zaawansowany monitoring apteki

Opcja nr 3 – wysokiej jakości monitoring sieciowy: Zestaw do monitoringu apteki 5MPx

Sieciowy monitoring CCTV zapewnia jeszcze lepsza jakość obrazu oraz łątwiejszą integracje z istniejącą już siecią.Zaawansowany zestaw do monitoringu


Zestaw do rozbudowy monitoring apteki

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.Najpopularniejsze zestawy
Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz: