Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Montuj Sam!

Jako dostawca systemów bezpieczeństwa, gwarantujemy najwyższą jakość oraz niezawodność urządzeń do prewencyjnej ochrony Twojego domu, mieszkania lub firmy. Wiemy jednak, że w przypadku oferowanych przez naszą firmę systemów bezpieczeństwa istotne są nie tylko parametry wybranego zestawu, ale również prawidłowy sposób montażu.

To on ma istotne znaczenie dla skutecznej ochrony, podnoszącej poziom bezpieczeństwa. Dlatego też do każdego zakupionego u nas zestawu dołączamy szczegółową instrukcję, której lektura stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrą koniecznością.

Ograniczone do minimum słownictwo branżowe trafi do każdego odbiorcy, który na co dzień nie zajmuje się zagadnieniami elektronicznymi. Oprócz instrukcji montażu i konfiguracji służymy innymi formami wsparcia, które mają na celu usprawnienie procesu samodzielnego montażu: filmiki instruktażowe, pomoc techniczna świadczona zdalnie za pomocą infolinii telefonicznej, mailowo, przez skype, chat oraz komunikator GG.

Bez względu na to, jakiego zakupu u nas dokonasz, gwarantujemy Ci wsparcie na każdym etapie - od momentu wyboru najlepszego monitoringu, alarmu, domofonu, wideodomofonu, kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, automatyki, aż po instalację tych urządzeń w Twoim domu.

System rezerwacji pomocy technicznej znajdą Państwo pod adresem: https://pomoc.ivel.pl

Instalacja monitoring, alarmy, domofony, wideodomofony, kontrola dostępu, instalacje elektryczne

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing