Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Interkomy


Interkomy to efektywne i proste rozwiązanie, usprawniające komunikację w obiektach publicznych. Stosowane są m.in. w szpitalach, bankach, urzędach państwowych, czy na dworcach kolejowych – wszędzie tam, gdzie komunikacja pomiędzy klientem a pracownikiem odbywa się np. przez szybę i jest utrudniona z uwagi na duży hałas w otoczeniu. Zaletą interkomów jest umożliwienie sprawnej wymiany komunikatów w komfortowy sposób nawet w bardzo trudnych akustycznie warunkach.

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu szeroką gamę interkomów, a także systemów przywoławczych, które pozwalają porozumieć się także na odległość - sprawnie i efektywnie. Proponujemy przede wszystkim standardowe interkomy kasowe – wyposażone w mikrofon oraz głośnik oraz szeroką gamę systemów powiadających, pozwalających przywołać personel szpitala, hotelu czy innego obiektu publicznego w krótkim czasie.

Każdy spośród oferowanych przez nas interkomów czy sprzętu przywoławczego to urządzenie o zaawansowanej specyfikacji technicznej – proste w obsłudze, a jednocześnie wydajne i funkcjonalne. Naszym Klientom zawsze gwarantujemy konkurencyjne warunki finansowe, a także sprawną dostawę zamówionych produktów. Oferujemy również swoją pomoc przy doborze odpowiedniego interkomu – wystarczy skontaktować się z Ivel.pl telefonicznie bądź mailowo by uzyskać kompetentną poradę w sprawie zakupu. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.

Katalog produktów

Interkom kasowy GEN A-05
Interkom kasowy to urządzenie zapewniające właściwą komunikację pomiędzy kasjerem (osobą obsługującą) a klientem na stanowisku oddzielonym szybą
191,00 240,00 zł
Interkom kasowy GEN-330
Interkom kasowy to urządzenie zapewniające właściwą komunikację pomiędzy kasjerem (osobą obsługującą) a klientem na stanowisku oddzielonym szybą
379,00 453,87 zł
Interkom kasowy GEN-361
Interkom kasowy to urządzenie zapewniające właściwą komunikację pomiędzy kasjerem (osobą obsługującą) a klientem na stanowisku oddzielonym szybą.
552,27

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW