Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring domu

Monitoring domu – dlaczego warto w niego zainwestować?

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich? Zależy Ci na tym, aby uchronić się przed kradzieżą mienia i mieć na oku swój dom zawsze, gdy zajdzie taka konieczność? Rozwiązaniem dla Ciebie jest monitoring domu. Inwestycja w CCTV to mniejszy wydatek niż Ci się wydaje, a korzyści, które czekają po uruchomieniu systemu są nieocenione – nie tylko w perspektywie ochrony przed złodziejami.

Wydaje Ci się, że system monitoringu to rozwiązanie przeznaczone wyłącznie dla obiektów publicznych – np. sklepów, urzędów czy siedzib firm? Rzeczywiście, jeszcze kilka lat temu dostępne na rynku urządzenia i akcesoria CCTV mogły być zbyt skomplikowane w obsłudze i nazbyt kosztowne dla „przeciętnego Kowalskiego”. Niemniej jednak, obecnie bez trudu znajdziesz zestaw do monitoringu, który:

  • będzie dostępny w przystępnej cenie, a jednocześnie zapewni bardzo dobrą jakość rejestracji obrazu,
  • zapewni łatwy montaż oraz obsługę – do skonfigurowania poszczególnych elementów, które złożą się na monitoring domu, nie będziesz potrzebował ekipy montażowej,
  • zagwarantuje dostęp do obrazu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem laptopa, tabletu, a nawet smartfona – za jego pomocą zyskasz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na terenie Twojej posesji,
  • zintegruje się z pozostałymi zabezpieczeniami, na jakie zdecydujesz się na swojej posesji.

monitoring domu zewnętrzy wewnętrzny

Do czego przyda się monitoring domu?

Wbrew pozorom, będzie odpowiedni nie tylko jako skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe – choć w rzeczy samej, to jego najważniejsza funkcja. System może Cię poinformować o obecności intruza na posesji, a w przypadku ewentualnego włamania – umożliwić zidentyfikowanie sprawców. Ponadto jednak odpowiednio dobrany monitoring domu pozwoli Ci np.:

  • dyskretnie sprawdzić, co robią Twoje dzieci – pozostawione na kilka godzin same w domu lub pod okiem opiekunki,
  • mieć na oku seniorów, którzy wymagają opieki.

Jesteś w trakcie budowy swojego domu i zastanawiasz się nad instalacją pod system alarmu lub monitoringu? Zobacz naszą ofertę przewodów alarmowych oraz CCTV.


Monitoring domu – jak wybrać zestaw idealny?

Wszystkie zestawy do monitoringu domu, zasadniczo, składają się z kilku podstawowych elementów. Są to:

  • rejestrator – urządzenie, które (zgodnie z nazwą), odpowiada za przetwarzanie i zapisywanie obrazu,
  • kamery – to one bezpośrednio nagrywają obraz i przesyłają go do rejestratora,
  • dysk twardy – na którym zapisują się nagrania i są dostępne do późniejszego odtworzenia,
  • okablowanie i inne akcesoria – np. zasilacze, rozgałęźniki, złącza sygnałowe i zasilające etc.

Korzystając z naszej oferty, wcale nie musisz jednak kompletować samodzielnie poszczególnych komponentów. Sięgnij po gotowe zestawy – zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji.

Jak wybrać odpowiednią opcję? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring domu: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu posesji: Zestaw monitoringu TVI FullHD HIKVISION

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoja posesja jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami tubowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej posesji (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa, garaż, tył posesji), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring domu

Opcja nr 2 – podstawowy monitoring domu: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu posesji, a nie chcesz, bądź nie masz możliwości położenia instalacji: Bezprzewodowy zestaw monitoringu FullHD HIKVISION

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoja posesja jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami Wi-Fi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 30 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej posesji (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa, garaż, tył posesji), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Bezprzewodowy podstawowy zestaw monitoringu domu

Opcja nr 3 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu IP 4MPx BCS

Wyższa jakość rejestrowanego za pomocą tubowych kamer obrazu w połączeniu z lepszą jakością jego nagrywania w nocy (do 50 m) sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej zaawansowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub na komputerze.

Zestaw średnio-zaawansowany monitoring domu

Opcja nr 4 – z możliwością rozbudowania do 8 kamer – jeśli chcesz zabezpieczyć budynek na zewnątrz i wewnątrz: Zestaw monitoringu domu 4K Ultra HD BCS

Rozważasz zamontowanie kamer nie tylko na zewnątrz posesji, ale również np. w dziecięcym pokoju czy salonie – aby mieć na oku swoich bliskich i jeszcze lepiej zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo? Ten zestaw z 8-kanałowym rejestratorem (i dyskiem 4 TB) możesz – opcjonalnie – rozszerzyć o 4 dodatkowe kamery i stworzyć zabezpieczenie na profesjonalnym poziomie.

Zestaw zaawansowany monitoring domu

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Najpopularniejsze zestawy

Zastanawiasz się w jaki jeszcze sposób możesz podnieść bezpieczeństwo na swojej posesji? Oprócz systemów monitoringu w naszej ofercie znajdziesz zestawy systemów alarmowych topowych producentów, dzięki którym szansa na wypłoszenie włamywacza z Twojego domu drastycznie wzrasta.

Opcja nr 1 - Przewodowy alarm z sześcioma czujkami ruchu oraz manipulatorem do sterowania: Zestaw alarmowy ROPAM Wifi/GSM

Zestaw Ropam oferuje Ci mozliwość sterowania nie tylko panelem, ale również za pomoca aplikacji w smartfonie. Dodatkowo posiada awaryjny system zasilania, dzięki któremu praca zestawu nie zostanie przerwana w przypadku awarii sieci prądowej.

Alarm ROPAM Wifi/GSM

Opcja nr 2 - Bezprzewodowy alarm z sześcioma czujkami, pilotem do zdalnego sterowania oraz klawiaturą: Bezprzewodowy zestaw alarmowy HIKVISION

Bezprzewodowy zestaw z sześcioma czujkami oraz kontaktronem okiennym aktywującym alarm po otwarciu okna. W zestawie znajdują się również klawiatura oraz breloki umożliwiające dezaktywację alarmu. Ponadto, możliwość sterowania dostarcza również pilot oraz aplikacja na komputery stacjonarne.

Zestaw alarmowy HIKVISION Wifi

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing