Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00
soboty 9 00 do 13 00

Kontakt

menu

Monitoring domu

Monitoring domu, placu - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu budynków mieszkalnych i ich otoczenia.
 
Budynek mieszkalny bez względu na jego wielkość oraz liczbę mieszkańców wymaga skutecznego zabezpieczenia, dzięki któremu codzienne życie w nim będzie komfortowe i pozbawione ryzyka związanego z ewentualnymi nieprzewidzianymi wypadkami oraz działaniem osób trzecich.

Monitoring domu to jedna z metod takich zabezpieczeń, dzięki której możliwe jest nie tylko stałe nadzorowanie sytuacji w budynku, ale także szybkie reagowanie. Z pomocą nowoczesnych zestawów do monitoringu wszelkie zdarzenia są też zapisywane na dyskach rejestratorów, dzięki czemu możliwe jest późniejsze przeanalizowanie sytuacji i zebranie materiału dowodowego.

monitoring domu zewnętrzny wewnętrzny

Na standardowy system monitoringu domu mieszkalnego składa się zestaw kamer zewnętrznych i wewnętrznych rozmieszczonych w takich miejscach, które pozwalają na stałą kontrolę wejścia oraz okien i terenu wokół domu, a także rejestrator i odpowiedni zasilacz.

Zależnie od potrzeb w takim systemie zdają egzamin zarówno kamery CCTV o nieco mniejszej rozdzielczości obrazu, jak i bardzo komfortowe, gwarantujące nie tylko doskonałą jakość kamery IP, AHD oraz HDCVI

Monitoring domu w systemie, który jest podłączony do internetu zapewnia możliwość stałego kontrolowania sytuacji wokół budynku nawet przebywając z dala od miejsca zamieszkania. Kontrola sprowadza się do opcji przeglądania na wyświetlaczu obrazu z kamer na żywo lub zapisu z rejestratora. Nieco tańszy wariant to system monitoringu domowego bez zewnętrznego rejestratora. W takich systemach obraz nagrywany jest bezpośrednio na kartę pamięci kamery.
 
Przykładowe rozwiązania:
Zestaw monitoring domu zewnętrzny wewnętrzny Zestaw 1080p monitoring domu zewnętrzny wewnętrzny Zestaw 4 kamery monitoring domu zewnętrzny wewnętrzny

Zestaw monitoringu AHD 1MP

Zestaw monitoringu AHD 2MP

Zestaw monitoringu 2MP

 

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń (34) 34 11 630 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW