Chat with us, powered by LiveChat

Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring domu

Monitoring domu – dlaczego warto w niego zainwestować?

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich? Zależy Ci na tym, aby uchronić się przed kradzieżą mienia i mieć na oku swój dom zawsze, gdy zajdzie taka konieczność? Rozwiązaniem dla Ciebie jest monitoring domu. Inwestycja w CCTV to mniejszy wydatek niż Ci się wydaje, a korzyści, które czekają po uruchomieniu systemu są nieocenione – nie tylko w perspektywie ochrony przed złodziejami.

Wydaje Ci się, że system monitoringu to rozwiązanie przeznaczone wyłącznie dla obiektów publicznych – np. sklepów, urzędów czy siedzib firm? Rzeczywiście, jeszcze kilka lat temu dostępne na rynku urządzenia i akcesoria CCTV mogły być zbyt skomplikowane w obsłudze i nazbyt kosztowne dla „przeciętnego Kowalskiego”. Niemniej jednak, obecnie bez trudu znajdziesz zestaw do monitoringu, który:

  • będzie dostępny w przystępnej cenie, a jednocześnie zapewni bardzo dobrą jakość rejestracji obrazu,
  • zapewni łatwy montaż oraz obsługę – do skonfigurowania poszczególnych elementów, które złożą się na monitoring domu, nie będziesz potrzebował ekipy montażowej,
  • zagwarantuje dostęp do obrazu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem laptopa, tabletu, a nawet smartfona – za jego pomocą zyskasz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na terenie Twojej posesji,
  • zintegruje się z pozostałymi zabezpieczeniami, na jakie zdecydujesz się na swojej posesji.

monitoring domu zewnętrzy wewnętrzny

Do czego przyda się monitoring domu?

Wbrew pozorom, będzie odpowiedni nie tylko jako skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe – choć w rzeczy samej, to jego najważniejsza funkcja. System może Cię poinformować o obecności intruza na posesji, a w przypadku ewentualnego włamania – umożliwić zidentyfikowanie sprawców. Ponadto jednak odpowiednio dobrany monitoring domu pozwoli Ci np.:

  • dyskretnie sprawdzić, co robią Twoje dzieci – pozostawione na kilka godzin same w domu lub pod okiem opiekunki,
  • mieć na oku seniorów, którzy wymagają opieki.

Monitoring domu – jak wybrać zestaw idealny?

Wszystkie zestawy do monitoringu domu, zasadniczo, składają się z kilku podstawowych elementów. Są to:

  • rejestrator – urządzenie, które (zgodnie z nazwą), odpowiada za przetwarzanie i zapisywanie obrazu,
  • kamery – to one bezpośrednio nagrywają obraz i przesyłają go do rejestratora,
  • dysk twardy – na którym zapisują się nagrania i są dostępne do późniejszego odtworzenia,
  • okablowanie i inne akcesoria – np. zasilacze, rozgałęźniki, złącza sygnałowe i zasilające etc.

Korzystając z naszej oferty, wcale nie musisz jednak kompletować samodzielnie poszczególnych komponentów. Sięgnij po gotowe zestawy – zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji.

Jak wybrać odpowiednią opcję? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring domu: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu posesji: Zestaw monitoringu TVI FullHD

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoja posesja jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami tubowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej posesji (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa, garaż, tył posesji), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring domu

Opcja nr 2 – podstawowy monitoring domu: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu posesji: Zestaw monitoringu TVI FullHD

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoja posesja jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami tubowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej posesji (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa, garaż, tył posesji), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring domu

Opcja nr 3 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu IP 4MPx

Wyższa jakość rejestrowanego za pomocą tubowych kamer obrazu w połączeniu z lepszą jakością jego nagrywania w nocy (do 30 m) sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej zaawansowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub na komputerze.

Zestaw zaawansowany monitoring domu

Opcja nr 4 – z możliwością rozbudowania do 8 kamer – jeśli chcesz zabezpieczyć budynek na zewnątrz i wewnątrz: Zestaw monitoringu domu FullHD

Rozważasz zamontowanie kamer nie tylko na zewnątrz posesji, ale również np. w dziecięcym pokoju czy salonie – aby mieć na oku swoich bliskich i jeszcze lepiej zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo? Ten zestaw z 8-kanałowym rejestratorem (i dyskiem 1 TB) możesz – opcjonalnie – rozszerzyć o 4 dodatkowe kamery i stworzyć zabezpieczenie na profesjonalnym poziomie.

Zestaw do rozbudowy monitoring domu

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia