Chat with us, powered by LiveChat

Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

4.8

5

30

Mikrofony


System monitoringu to zespół elementów konstrukcyjnych, dzięki którym możliwa jest wielokierunkowa obserwacja czynna lub przechwytywanie i zapisywanie na dysku rejestratora pozyskiwanych danych na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. W skład zestawu do monitoringu wchodzą również mikrofony, które – aczkolwiek przydatne – nie muszą być obowiązkowym elementem wyposażenia.

Monitoring – zwłaszcza ten bez obserwacji bieżącej monitorów – może funkcjonować jedynie na bazie obrazów pozyskiwanych z kamer, jednak wzbogacenie go o mikrofony z możliwością odsłuchiwania ćwieków otoczenia dodatkowo pozytywnie wpływa na stan bezpieczeństwa obiektu.

Nasze mikrofony to modele kompatybilne z większością rejestratorów, dzięki czemu pozwalają na słuchanie i zarazem zapisywanie na dysku materiału dźwiękowego, jednak szczególnie przydatne będą w monitoringu z udziałem strażników, znacznie szybciej przyciągając ich uwagę niż monotonne wpatrywanie się w obraz na monitorze.

Mikrofony do podsłuchu to niewielkie wymiarowo moduły wyposażone w możliwość regulowania głośności, wygodne do umieszczenia nawet w niepozornych, trudnych do obserwacji miejscach i w bardzo zróżnicowanych warunkach zewnętrznych.

Wykorzystując jeden z naszych modeli podniesienie Państwo poziom zabezpieczeń w swojej firmie czy magazynie, bowiem podczas obserwacji pozwolą one usłyszeć osoby niepożądane jeszcze zanim pojawią się w obiektywie kamery. Zapraszamy do sklepu i skorzystania z naszego asortymentu.

Mikrofon - Podsłuch MP-6/D
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia. Urządzenie posiada wyjście różnicowe - przesył skrętką komputerową.
27,00
Mikrofon - Podsłuch MP-2/R
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami DVR.
17,00
Mikrofon - Podsłuch SM-1 Plug
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami DVR.
12,00
Mikrofon - Podsłuch MP-1/R
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami DVR.
17,00
Mikrofon - Podsłuch MP-4/R
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia. Urządzenie posiada potencjometr ( regulacja wzmocnienia ).
22,00
Mikrofon do kamer monitoringu LV-MA1
Mikrofon moduł audio LV-MA1 przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami i kamerami z wejściem audio.
9,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia