Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00 sob 9 00 do 14 00

Kontakt

menu

Monitoring osiedla

Monitoring osiedla - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu osiedli zamkniętych, otwartych.

Zamknięte osiedla mieszkaniowe to nowoczesny pomysł na zwiększenie bezpieczeństwa zarówno osób, jak i mienia. Ogrodzony płotem kompleks bloków wyposażony w wewnętrzny plac zabaw, parking i inne udogodnienia to często rozwiązanie, za które wiele osób jest skłonnych więcej zapłacić, aby tylko posiadać gwarancję ochrony przed złodziejami czy wandalami.

W takich miejscach znaczącą rolę pełni także monitoring osiedla, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie terenu wokół budynków, klatek schodowych czy wejść, a także parkingu wewnętrznego i zgromadzonych na nim samochodów.

Monitoring osiedla

System monitoringu osiedlowego pozwala na szybkie wyeliminowanie problemu zarówno wówczas, gdy obraz z kamer nadzorowany jest bezpośrednio przez strażnika lub portiera, jak również wtedy, gdy informacje o wydarzeniach docierają do centrum kontroli odpowiedniej agencji ochrony pozwalając na automatyczną interwencję w przypadku niepożądanych wydarzeń.

Kamery to sposób na wyeliminowanie osób obcych na terenie zamkniętego osiedla, ale również eliminowanie aktów wandalizmu w osiedlach otwartych, na osiedlowych skwerach czy placach zabaw oraz na parkingach osiedlowych.

Monitoring oparty na systemie kamer CCTV w znacznym stopniu odstrasza drobnych przestępców sprawiając, że znacznie rzadziej dochodzi do okradania piwnic, dewastowania ławek, koszy na śmieci, malowania po murach czy niszczenia samochodów. Kamery to również sposób na bezpieczniejsze przebywanie na zewnątrz po zmroku, szczególnie w okresie roku, w którym dzień bywa krótki, a na spacery wychodzą właściciele psów.

Korzystając z naszej oferty, wcale nie musisz jednak kompletować samodzielnie poszczególnych komponentów. Sięgnij po gotowe zestawy – zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji.

Jak wybrać odpowiednią opcję? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring osiedla: DAHUA Zestaw do monitoringu FullHD

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoje osiedle jest chronione, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami kopułkowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 25 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojego osiedla (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring domu

Opcja nr 2 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Średnio-zaawansowany zestaw monitoringu 5MPx

6 kamer w zestawie oraz możliwośc dalszego rozszerzenia o 2 kamery sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej rozbudowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub na komputerze.

Zestaw zaawansowany monitoring domu

Opcja nr 3 – jeśli potrzebujesz kamery obrotowej aby pokryć większy obszar: Zaawansowany zestaw monitoringu osiedla z kamerą obrotową

Zestaw do rozbudowy monitoring domu

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing