Filtruj produkty

Cena

4.9

5

21

Akumulatory


Akumulatory do systemów alarmowych to sprzęt, który zapewnia ciągłą i niezakłóconą pracę. Dzięki temu można mieć pewność, że alarm nie zawiedzie w sytuacjach zagrożenia.

Proponujemy żelowe akumulatory do systemów alarmowych, których zaletą jest bezobsługowość. Dzięki zastosowaniu żelowego elektrolitu, nie ma potrzeby jego uzupełniania – żel nie wycieka (co oznacza brak korozji) oraz nie paruje. Posiadają także zwiększoną odporność na ekstremalnie niskie temperatury, wibracje czy uderzenia.

Nasza oferta obejmuje akumulatory do systemów alarmowych pochodzące od znanego i docenianego producenta, tj. LMRA. Znajdują zastosowanie jako element zasilania w central alarmowych, a także jako źródło zasilania urządzeń przenośnych. Świetnie sprawdzają się nie tylko do zasilania systemów alarmowych i urządzeń zapewniających kontrolę dostępu, ale również w zakresie łączności, teleinformatyki czy sieci bezprzewodowych. Kompaktowe wymiary sprawiają, że akumulatory do systemów alarmowych są niezwykle poręczne. Wydajne, pozwalają na niezawodną pracę systemów przez długi czas. Proponowane przez nas produkty posiadają napięcie nominalne 12V. Są wyposażone także w zawory bezpieczeństwa.

Jeśli szukają Państwo wydajnych i praktycznych akumulatorów, żelowe akumulatory do systemów alarmowych to rozwiązanie stworzone z myślą o Waszych oczekiwaniach. Gwarantujemy produkty w doskonałym stosunku jakości do ceny.
Ładowarka MW-SC8E MW POWER

w magazynie Wysyłka 24/48h

Ładowarka MW-SC8E MW POWER

196 zł

Dodaj do obserwowanych

Ładowarka MW-SC6B MW POWER

Czasowo niedostępny

Ładowarka MW-SC6B MW POWER

209 zł

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Ładowarka MW-SC4B MW POWER

w magazynie Wysyłka 24/48h

Ładowarka MW-SC4B MW POWER

126 zł

Dodaj do obserwowanych

Strona:

z 1

Strefa marek

Nasze rekomendacje