Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Akumulatory


Akumulatory do systemów alarmowych to sprzęt, który zapewnia ciągłą i niezakłóconą pracę. Dzięki temu można mieć pewność, że alarm nie zawiedzie w sytuacjach zagrożenia.

Proponujemy żelowe akumulatory do systemów alarmowych, których zaletą jest bezobsługowość. Dzięki zastosowaniu żelowego elektrolitu, nie ma potrzeby jego uzupełniania – żel nie wycieka (co oznacza brak korozji) oraz nie paruje. Posiadają także zwiększoną odporność na ekstremalnie niskie temperatury, wibracje czy uderzenia.

Nasza oferta obejmuje akumulatory do systemów alarmowych pochodzące od znanego i docenianego producenta, tj. LMRA. Znajdują zastosowanie jako element zasilania w central alarmowych, a także jako źródło zasilania urządzeń przenośnych. Świetnie sprawdzają się nie tylko do zasilania systemów alarmowych i urządzeń zapewniających kontrolę dostępu, ale również w zakresie łączności, teleinformatyki czy sieci bezprzewodowych. Kompaktowe wymiary sprawiają, że akumulatory do systemów alarmowych są niezwykle poręczne. Wydajne, pozwalają na niezawodną pracę systemów przez długi czas. Proponowane przez nas produkty posiadają napięcie nominalne 12V. Są wyposażone także w zawory bezpieczeństwa.

Jeśli szukają Państwo wydajnych i praktycznych akumulatorów, żelowe akumulatory do systemów alarmowych to rozwiązanie stworzone z myślą o Waszych oczekiwaniach. Gwarantujemy produkty w doskonałym stosunku jakości do ceny.

Katalog produktów

Akumulator żelowy 12V 7Ah
Akumulatory MW Power serii MW–S są dedykowane głównie do zastosowania w systemach zasilania central alarmowych. Dzięki bardzo dobrej relacji jakości do ceny akumulatory MW-S zdobyły uznanie wielu klientów. Akumulatory tego typu można również wykorzystywać jako źródło zasilania w urządzeniach przenośnych.
57,00
Akumulator żelowy 12V 18Ah
Akumulator 12V 18Ah. Wymiary (dł/szr/wys) : 181 x 77 x 167[mm]
123,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW