Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena:

4.9

5

21

Akumulatory


Akumulatory do systemów alarmowych to sprzęt, który zapewnia ciągłą i niezakłóconą pracę. Dzięki temu można mieć pewność, że alarm nie zawiedzie w sytuacjach zagrożenia.

Proponujemy żelowe akumulatory do systemów alarmowych, których zaletą jest bezobsługowość. Dzięki zastosowaniu żelowego elektrolitu, nie ma potrzeby jego uzupełniania – żel nie wycieka (co oznacza brak korozji) oraz nie paruje. Posiadają także zwiększoną odporność na ekstremalnie niskie temperatury, wibracje czy uderzenia.

Nasza oferta obejmuje akumulatory do systemów alarmowych pochodzące od znanego i docenianego producenta, tj. LMRA. Znajdują zastosowanie jako element zasilania w central alarmowych, a także jako źródło zasilania urządzeń przenośnych. Świetnie sprawdzają się nie tylko do zasilania systemów alarmowych i urządzeń zapewniających kontrolę dostępu, ale również w zakresie łączności, teleinformatyki czy sieci bezprzewodowych. Kompaktowe wymiary sprawiają, że akumulatory do systemów alarmowych są niezwykle poręczne. Wydajne, pozwalają na niezawodną pracę systemów przez długi czas. Proponowane przez nas produkty posiadają napięcie nominalne 12V. Są wyposażone także w zawory bezpieczeństwa.

Jeśli szukają Państwo wydajnych i praktycznych akumulatorów, żelowe akumulatory do systemów alarmowych to rozwiązanie stworzone z myślą o Waszych oczekiwaniach. Gwarantujemy produkty w doskonałym stosunku jakości do ceny.

198
198
Brak produktu
114

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765