Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring biura

Monitoring biura- kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu biurowców, biur.
 
Biuro jest nie tylko miejscem pracy, ale też często pomieszczeniem, w którym można znaleźć wiele cennych, poufnych danych związanych zarówno ze strategią pracy firmy, jak i z zatrudnionymi pracownikami. Plany, projekty, receptury, technologie czy dane osobowe, które zgodnie z przepisami prawa podlegają szczególnej ochronie - przy braku odpowiednich zabezpieczeń mogą stać się pokusą dla szczególnego typu złodziei specjalizujących się w ich pozyskiwaniu i sprzedaży. Zagrożone są nie tylko dokumenty papierowe, ale również te znajdujące się w komputerach, z których można szybko wymontować twardy dysk i wynieść go w kieszeni wraz z tajemnicami firmy.

Dzięki doskonale zaprojektowanemu systemowi monitoringu biurowego takie informacje mogą być chronione znacznie skuteczniej, a zgromadzony materiał pozwala na analizowanie przyczyn wydarzeń oraz efektywne poszukiwanie ich sprawców. To również materiał dowodowy dla sądu, jeśli w wyniku wykorzystania dokumentów doszło do naruszenia praw osobistych lub zawodowych.

Monitoring biura

Nowoczesne kamery przemysłowe IP, AHD oraz HD-CVI to urządzenia, które wyróżniają się doskonałą rozdzielczością i jakością obrazu, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie twarzy i wielu innych istotnych szczegółów. Zastosowanie podczerwieni pozwala również na rejestrowanie obrazu w całkowitych ciemnościach, dlatego monitorowane biuro podlega ochronie przez całą dobę.

System monitoringu biurowego może być bardzo rozbudowany i obejmować nawet kilkadziesiąt pomieszczeń z samodzielnymi kamerami, których obraz jest zapisywany na wielokanałowych rejestratorach.
 
Opcja nr 1 – podstawowy monitoring biura: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu firmy: Zestaw monitoringu 4Mpx

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoje biuro jest chronione, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami kopułowymi 4Mpx. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 30 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojego biura, a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring biuro

Opcja nr 2 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu biura 5MPx

Wyższa jakość rejestrowanego za pomocą kopułowych kamer obrazu w połączeniu z lepszą jakością jego nagrywania w nocy (do 25 m) sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej zaawansowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub na komputerze.

Zestaw zaawansowany monitoring biura

Opcja nr 3 – rozbudowany zestaw z 8 kamerami oraz ręcznie regulowanym przybliżeniem optycznym: Zestaw monitoringu biura 5MPx z zoomem

Dzięki temu zestawowi będziesz w stanie pokryć każdy kąt swojego biura, ponadto kamery mają możliwość ustawienia optycznego przybliżenia.

Zestaw do rozbudowy monitoring biura

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing