Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00
soboty 9 00 do 13 00

Kontakt

menu

Monitoring biura

Monitoring biura- kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu biurowców, biur.
 
Biuro jest nie tylko miejscem pracy, ale też często pomieszczeniem, w którym można znaleźć wiele cennych, poufnych danych związanych zarówno ze strategią pracy firmy, jak i z zatrudnionymi pracownikami. Plany, projekty, receptury, technologie czy dane osobowe, które zgodnie z przepisami prawa podlegają szczególnej ochronie - przy braku odpowiednich zabezpieczeń mogą stać się pokusą dla szczególnego typu złodziei specjalizujących się w ich pozyskiwaniu i sprzedaży. Zagrożone są nie tylko dokumenty papierowe, ale również te znajdujące się w komputerach, z których można szybko wymontować twardy dysk i wynieść go w kieszeni wraz z tajemnicami firmy.

Dzięki doskonale zaprojektowanemu systemowi monitoringu biurowego takie informacje mogą być chronione znacznie skuteczniej, a zgromadzony materiał pozwala na analizowanie przyczyn wydarzeń oraz efektywne poszukiwanie ich sprawców. To również materiał dowodowy dla sądu, jeśli w wyniku wykorzystania dokumentów doszło do naruszenia praw osobistych lub zawodowych.

Monitoring biura

Nowoczesne kamery przemysłowe IP, AHD oraz HD-CVI to urządzenia, które wyróżniają się doskonałą rozdzielczością i jakością obrazu, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie twarzy i wielu innych istotnych szczegółów. Zastosowanie podczerwieni pozwala również na rejestrowanie obrazu w całkowitych ciemnościach, dlatego monitorowane biuro podlega ochronie przez całą dobę.

System monitoringu biurowego może być bardzo rozbudowany i obejmować nawet kilkadziesiąt pomieszczeń z samodzielnymi kamerami, których obraz jest zapisywany na wielokanałowych rejestratorach.
 
Przykładowe rozwiązania:

Zestaw monitoringu AHD 1MP

Zestaw monitoringu AHD 2MP

Zestaw monitoringu IP 2MP

 

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń (34) 34 11 630 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW