Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Alkomaty


Stan upojenia alkoholowego zaburza percepcję i może prowadzić do ryzykownych zachowań. Między innymi dlatego polskie prawo zabrania prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. Niedozwolona jest również praca w stanie upojenia. By kontrolować poziom alkoholu we krwi – swojej, jak i np. pracowników, warto sięgnąć po profesjonalne alkomaty. To urządzenia, które precyzyjnie go określą, pozwalając podjąć odpowiednią do sytuacji decyzję. Jeśli chcą Państwo zamówić wysokiej klasy alkomaty, zachęcamy do zapoznaniem się z ofertą Ivel.pl.

Wysokiej jakości alkomaty

W ofercie Ivel.pl znajdą Państwo zarówno alkomaty, które dostosowane są do zastosowań domowych, jak i te profesjonalne – odpowiednie m.in. do wykorzystania w zakładzie pracy czy przez służby porządkowe. Zapewniamy szeroki wybór tych urządzeń, gwarantując:

• precyzyjne alkomaty, które z dużą dokładnością określają pozom alkoholu w wydychanym powietrzu,
• sprzęt jednorazowy, jak i wielokrotnego użytku,
• produkty pochodzące od sprawdzonych i cenionych producentów – nowoczesne i niezawodne, dające wiarygodne wyniki prowadzonych pomiarów.

Kupując alkomaty na Ivel.pl, mają Państwo pewność, że to sprzęt, który nie zawiedzie bez względu na sytuację.

Dlaczego warto zamawiać na Ivel.pl?

Ivel.pl tworzy zespół doświadczonych pasjonatów. Stale poszukujemy nowych rozwiązań i poszerzamy ofertę, by spełnić oczekiwania naszych Klientów. Stawiając na współpracę z nami, mogą Państwo oczekiwać:

• kompleksowego doradztwa przy wyborze alkomatu – z chęcią opowiemy więcej o każdym produkcie z naszego katalogu,
• sprawnej wysyłki wszystkich zamówionych produktów – dotrą do Państwa w możliwie najkrótszym czasie,
• rozsądnych cen za najwyższej jakości sprzęt.

By uzyskać więcej informacji o alkomatach i pozostałym asortymencie, wystarczy się skontaktować. Czekamy na Państwa maile i telefony.

Zapraszamy do współpracy!

 • Bestseller
 • Taniej o -13%
Tester trzeźwości alkomat policyjny AlcoBlow tzw. policyjna świeczka, zdobył uznanie z powodu szybkości pomiarów, pewności wyników oraz prostej i intuicyjnej obsłudze.
1 189 1 374 zł
 • Taniej o -11%
Alkomat BACscan F-30 jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
229 256 zł
Alkomat AlcoFind Elite jest urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
299
 • Taniej o -7%
Alkomat CA9000® Professional jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
267 288 zł
 • Taniej o -22%
FITalco START to kompaktowy, kieszonkowy tester trzeźwości wyposażony w czujnik półprzewodnikowy. Alkomat dokonuje pomiarów bez konieczności stosowania ustników, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu
69 89 zł
 • Taniej o -5%
Alkomat Alcovisor Mark X+ jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
788 827 zł
Alkomat BACscan F-3 jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości lkoholu w wydychanym powietrzu.
2 249
Dostępność: na zamówienie 4-5 tygodni
 • Taniej o -16%
Alkomat BACscan F-50 jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
277 328 zł
Alkomat Alcovisor Mark X jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
1 847
Alkomat Alcovisor Mercury jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
2 259
 • Taniej o -4%
FITalco DAT II to tester trzeźwości, które dzięki niewielkim gabarytom można wygodnie transportować w kieszeni lub torebce
114 119 zł
Alkomat AlcoScan ACS jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
1 388
Dostępność
 • Taniej o -8%
Tester trzeźwości FITalco Galaxy to urządzenie z dokładnym platynowym czujnikiem elektrochemicznym III generacji oraz zakresem wskazań mieszącym się w przedziale od 0,00 do 4,00 promila.
198 215 zł
Alkomat Alcovisor Mercury jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
1 359
 • Taniej o -11%
FITalco Grafit jest urządzeniem należącym do grupy testerów trzeźwości z czujnikiem elektrochemicznym.
319 359,10 zł
 • Taniej o -11%
Alkomat BACscan Mobile jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości lkoholu w wydychanym powietrzu.
329 369 zł
 • Taniej o -10%
FITalco Neon F1 to wysokiej klasy alkomat, gdzie w jednej obudowie połączono wiele istotnych dla użytkowników funkcji. Sercem alkomatu jest platynowy czujnik elektrochemiczny generacji IV PRO.
468 519 zł
Dostępność
 • Taniej o -26%
TTester trzeźwości FITalco Galaxy Plus to urządzenie z dokładnym platynowym czujnikiem elektrochemicznym III generacji oraz zakresem wskazań mieszącym się w przedziale od 0,00 do 4,00 promila.
228 309 zł
Alkomat Alcovisor Jupiter jest profesjonalnym urządzeniem pomiarowym zapewniającym precyzyjną i szybką analizę zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
4 269
Tester trzeźwości Fitalco Cosmic
289

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing