Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00 sob 9 00 do 14 00

Kontakt

menu

Monitoring sklepu

Monitoring sklepu - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu sklepów, hurtowni, punktów usługowych itp.
 
Sklep należy do miejsc, które są najbardziej podatne na kradzieże i zarazem też stwarzają złodziejom najlepsze okazje do przestępstwa. Szczególnie placówki wielkopowierzchniowe bywają bardzo trudne do kontrolowania, a przestępcze działania klientów narażają je na duże straty finansowe. Problemem jest nie tylko wynoszenie ze sklepu produktów, ale też dekompletowane ich, otwieranie opakowań czy po prostu spożywanie na miejscu ich zawartości. Z kolei mniejsze sklepy prywatne to zazwyczaj firmy pochłaniające oszczędności życia właścicieli, a oscylując na granicy opłacalności każdą, nawet niewielką stratę odczuwają szczególnie dotkliwie.

Monitoring sklepu

Inwestycja w monitoring być może nie należy do tanich, ale w wielu wypadkach okazuje się doskonałym rozwiązaniem szybko rekompensując nakłady poprzez zdecydowane ograniczenie kradzieży.

W dużych placówkach system kamer montowanych na sufitach pozwala na bieżące kontrolowanie zachowania klientów przez odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy natychmiast reagują na zaistniałe w sklepie sytuacje. Obraz oglądany na żywo na monitorze pozwala wychwycić kradzież i przyłapać złodzieja na gorącym uczynku, a dodatkowo zgromadzić materiał dowodowy na potrzeby dochodzenia.

W mniejszych sklepikach, które nie zatrudniają ochrony praktycznym rozwiązaniem bywa monitor wewnętrzny pozwalający sprzedawcy na bieżące obserwowanie klientów pozostających poza zasięgiem wzroku.

System monitoringu jest też skuteczną ochroną sklepu w godzinach nocnych, kiedy lokal najbardziej narażony jest na ryzyko włamania.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring sklepu: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu sklepu: Zestaw monitoringu FullHD TVI Dahua

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twój sklep jest chroniony, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami kopułowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (zasięg podczerwieni do 30 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojego sklepu (np. drzwi wejściowe, regały, punkt kasowy, zaplecze, magazyn), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring sklepu

Opcja nr 2 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu 6 kamer IP FullHD

Wyższa jakość rejestrowanego za pomocą kopułowych kamer obrazu w połączeniu z lepszą jakością jego nagrywania w nocy (do 30 m) sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej zaawansowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub na komputerze.

Zestaw średnio-zaawansowany monitoring sklepu

Opcja nr 3 – z wandaloodpornoymi kamerami 4MPx – jeśli chcesz zabezpieczyć budynek na zewnątrz i wewnątrz: Zestaw monitoringu sklepu 4MP kamery wandaloodporne

Ten zestaw z 8-kanałowym rejestratorem (i dyskiem 1 TB) oraz 8 kamerami odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, to wysokiej klasy zabezpieczenie Twojego sklepu.

Zestaw do rozbudowy monitoring sklepu

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing