Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00
soboty 9 00 do 13 00

Kontakt

menu

Monitoring sklepu

Monitoring sklepu - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu sklepów, hurtowni, punktów usługowych itp.
 
Sklep należy do miejsc, które są najbardziej podatne na kradzieże i zarazem też stwarzają złodziejom najlepsze okazje do przestępstwa. Szczególnie placówki wielkopowierzchniowe bywają bardzo trudne do kontrolowania, a przestępcze działania klientów narażają je na duże straty finansowe. Problemem jest nie tylko wynoszenie ze sklepu produktów, ale też dekompletowane ich, otwieranie opakowań czy po prostu spożywanie na miejscu ich zawartości. Z kolei mniejsze sklepy prywatne to zazwyczaj firmy pochłaniające oszczędności życia właścicieli, a oscylując na granicy opłacalności każdą, nawet niewielką stratę odczuwają szczególnie dotkliwie.

Monitoring sklepu

Inwestycja w monitoring być może nie należy do tanich, ale w wielu wypadkach okazuje się doskonałym rozwiązaniem szybko rekompensując nakłady poprzez zdecydowane ograniczenie kradzieży.

W dużych placówkach system kamer montowanych na sufitach pozwala na bieżące kontrolowanie zachowania klientów przez odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy natychmiast reagują na zaistniałe w sklepie sytuacje. Obraz oglądany na żywo na monitorze pozwala wychwycić kradzież i przyłapać złodzieja na gorącym uczynku, a dodatkowo zgromadzić materiał dowodowy na potrzeby dochodzenia.

W mniejszych sklepikach, które nie zatrudniają ochrony praktycznym rozwiązaniem bywa monitor wewnętrzny pozwalający sprzedawcy na bieżące obserwowanie klientów pozostających poza zasięgiem wzroku.

System monitoringu jest też skuteczną ochroną sklepu w godzinach nocnych, kiedy lokal najbardziej narażony jest na ryzyko włamania.

Przykładowe rozwiązania:

Zestaw monitoringu AHD 1MP

Zestaw monitoringu AHD 2MP

Zestaw monitoringu IP 3MP

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń (34) 34 11 630 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW