Filtruj produkty

Cena

Tunery i dekodery satelitarne. Tunery telewizji satelitarnej

Wysokiej jakości tunery i dekodery telewizji satelitarnej to urządzenia niezbędne aby uzyskać dostęp do kanałów z całego świata. Instalacja tunera SAT bądź dekodera satelitarnego umożliwia sprawne zarządzanie usługą "telewizja na kartę", która niesie za sobą masę korzyści. Sprawdź wysokiej jakości tunery i dekodery satelitarne, które znajdziesz w naszym sklepie.

Odbiór telewizji satelitarnej pozwala uzyskać dostęp do szerokiej gamy kanałów z całego świata – do wielu z nich, bezpłatnie. Najważniejszym elementem systemu, pomijając anteny satelitarnedekodery do TV satelitarnej. To właśnie tuner satelitarny przetwarza sygnał telewizyjny otrzymany z anteny, dając dostęp do obrazu i dźwięku.

Na Ivel znajdą Państwo nowoczesne tunery do TV satelitarnej o szerokim zakresie zastosowań. Oferujemy zarówno modele budżetowe, optymalne do odbioru telewizji w standardowej jakości – współpracujące z kartami płatnej telewizji, jak również bardzo zaawansowane technologicznie dekodery do TV satelitarnej umożliwiające korzystanie z telewizji w jakości HD, zapewniające możliwość odtwarzania multimediów, a nawet łączące zalety tunera satelitarnego i dekodera DVB-T, dając dostęp do TV naziemnej i satelitarnej zarazem.

Opticum, Signal

Tuner cyfrowy DVB-S/S2 OPTI-AX300-PLUS

Czasowo niedostępny

Tuner cyfrowy DVB-S/S2 OPTI-AX300-PLUS

 • Odtwarzacz multimediów
 • Obsługa teletekstu i napisów ekranowych
 • Elektroniczny przewodnik po programach - EPG
 • Kanały w jakości SD i HD

145 zł

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Tuner cyfrowy hd dvb-t/dvb-t2 t2-mini h.265/hevc signal

w magazynie Wysyłka 24/48h

Tuner cyfrowy hd dvb-t/dvb-t2 t2-mini h.265/hevc signal

 • Zasilanie z USB lub przewodem
 • Obsługa DVB-T/T2 oraz kablowej DVB-C
 • Obsługa teletekstu i napisów ekranowych
 • Elektroniczny przewodnik po programach - EPG
 • Kanały w jakości Full HD

115 zł

Dodaj do obserwowanych

Strona:

z 1

Co to są tunery satelitarne?

Tunery SAT to są akcesoria, które umożliwiają odbiór sygnału telewizyjnego w bardzo dobrej jakości. Dzięki nim zyskujemy dostęp do ponad kilkudziesięciu kanałów nadawanych w języku polskim. Podstawowa oferta programowa jest wzbogacona przez platformy cyfrowe. Tuner SAT czy też dekoder satelitarny zapewniają wysoką jakość dźwięku i obrazu.

W zależności od urządzenia, na które się zdecydujesz, możesz zapewnić sobie dostęp do różnorodnej oferty programów telewizyjnych. Niektóre tunery i dekodery satelitarne pozwolą Ci znacząco rozszerzyć funkcje nie tylko dotychczasowego pakietu TV, ale również Twojego telewizora.

Jak działa tuner satelitarny?

Tuner satelitarny jest bezpośrednio podłączony do konwertera sygnału z anteny satelitarnej, co umożliwia odbieranie sygnału niekodowanego, a także kodowanego pochodzącego od lokalnych operatorów. Aby odebrać sygnał kodowany wykorzystuje się specjalne karty dostarczane przez operatorów. Tunery i dekodery SAT podłączane są specjalnymi kablami przeznaczonymi do przesyłu danych multimedialnych do odbiornika, którym jest telewizor lub komputer.

Tunery satelitarne zapewniają dostęp do telewizji satelitarnej bez abonamentu. Jej odbiór jest wówczas realizowany i „opłacany” przy użyciu specjalnych kart dostępu, które można doładowywać w zależności od potrzeb indywidualnych oraz bieżących możliwości finansowych. Użytkownik dekodera SAT wybiera nie tylko konkretny pakiet kanałów, ale również okres ważności samej karty – doładowanie może mieć miejsce raz na miesiąc lub rzadziej, w dowolnym momencie.

Mogą Państwo nabyć także moduł CI z kartą dostępu, montowany bezpośrednio w telewizorze. Taki zewnętrzny dekoder SAT występuje w odmianach, które są zróżnicowane pod wieloma względami. Tuner SAT, poza typowymi technologiami DVB-S, S2, DVB-T, a także MPEG-2 i MPEG-4, jest oferowany również w wersjach z PVR Ready, a więc standardu, który umożliwia współpracę dekodera satelitarnego z zewnętrznym dyskiem twardym (możemy wówczas np. wygodnie nagrywać programy).

Dekodery satelitarne – jak wybrać?

Dekodery TV-SAT to kategoria produktów zawierająca zróżnicowane urządzenia w różnych wariantach cenowych. Oprócz najprostszych urządzeń, które pozwalają na odtwarzanie sygnału telewizji satelitarnej, możemy wybrać także sprzęty o znacznie lepszych możliwościach, takich jak słuchanie radia, a nawet oglądanie filmów z serwisów streamingowych w jakości 4K.

Wybierając odpowiedni dekoder sat warto zwrócić uwagę na:

 • pliki obsługiwane przez urządzenie,
 • obecność złącza USB,
 • pojemność wewnętrznego dysku twardego,
 • funkcja SMART TV,
 • funkcja wi-fi,
 • obsługiwane rozdzielczości.

Sprzedajemy jedynie tunery i dekodery do TV satelitarnej pochodzące od producentów cieszących się dobrą renomą. Kupią u nas Państwo niezawodny i łatwy w montażu sprzęt z prostym interfejsem użytkownika – wystarczy go podłączyć, by szybko zyskać dostęp do tysięcy kanałów bezpłatnych z satelitów typu Astra i Hotbird, a także do programów płatnych – dla tych, którzy dysponują kartami dostępowymi.

Szukającym optymalnego dekodera SAT do swojego domu czy mieszkania oferujemy również pomoc techniczną – doradzimy podczas wyboru odpowiedniego urządzenia, dopasowując je do indywidualnych potrzeb, możliwości budżetowych, a także oczekiwanych funkcjonalności. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Strefa marek

Nasze rekomendacje