Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
43,17
  • 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy
44,26
  • Laser o emisji powierzchniowej VCSEL / 850 nm
107,40
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
63,28
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
52,89
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
223,86
  • 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy
61,11
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
82,25
  • 50/125 µm, 62.5/125 µm - Światłowód wielomodowy
40,99
  • 9  / 125 µm Światłowód jednomodowy
113,25
  • Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1310nm / Rx 1550nm)
183,27
  • Światłowód wielomodowy
280,44
  • 8.3/125 µm
  • 8.7/125 µm
  • 9/125 µm
  • 10/125 µm
44,22
1,49
51,80
  • Technologia zwielokrotniania długości
  • fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
  • Odporność na niską i wysoką temperaturę
447,72
97,14
302,58
105,70

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing