Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00 sob 9 00 do 14 00

Kontakt

Waluta

menu

Filtruj produkty:

Cena:

Opcje dodatkowe

Sejfy wrzutowe - sejfy depozytowe wysokiej klasy

Sejfy wrzutowe w Ivel.pl to przedstawiciele sejfów depozytowych wysokiej klasy. Sejf wrzutowy charakteryzuje się łatwą i przyjemną obsługą - dzięki temu doskonale sprawdzą się w biurach, hotelach i punktach handlowych. Sprawdź gdzie jeszcze warto zastosować sejfy wrzutowe.

W ofercie Ivel.pl posiadamy sejfy wrzutowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością wybierzemy idealny do naszej firmy sejf. Sejfy depozytowe, do których zaliczane są sejfy wrzutowe, są bardzo przydatne w dobrej organizacji pracy hotelu, restauracji czy innego przedsiębiorstwa. Oszczędność czasu powstająca dzięki braku konieczności otwierania całego sejfu w trakcie składania depozytu czy dodatkowa możliwość identyfikacji osoby składającej depozyt to tylko niektóre z licznych zalet sejfów wrzutowych.

Kasetka kasjerska wrzutowa Konsmetal SW-EM bezklasowa
1 822
Sejf wyrzutowy Konsmetal ML W 45 w klasie bezpieczeństwa S1
2 587
Sejf wyrzutowy Konsmetal Koliber WG 20 bezklasowy
847
Sejf wyrzutowy Konsmetal Koliber WG 35 bezklasowy
1 033
Sejf wyrzutowy Konsmetal Koliber WG 45 Laptop 15'' bezklasowy
1 426
Sejf wyrzutowy Konsmetal ML+ WSX 45 w klasie bezpieczeństwa S1
3 240
Sejf wyrzutowy Konsmetal ML W 67 w klasie bezpieczeństwa S1
2 868
Sejf wyrzutowy Konsmetal ML+ WSX 67 w klasie bezpieczeństwa S1
3 521

Co to są sejfy wrzutowe?

Sejfy wrzutowe to są urządzenia działające na zasadzie wyrzutu poszczególnych szuflad bądź skrytek, znane ze swojej funkcjonalności i charakterystycznego zastosowania,. Specjalne szuflady lub wydzieliny wrzutowe doskonale chronią nasze precjoza czy dokumenty przed wpływem osób trzecich. Sejfy wrzutowe należą do grupy sejfów depozytowych z uwagi na charakter deponowanej w nich zawartości oraz przeznaczenie tego rodzaju sejfów.

Jak działają sejfy wrzutowe?

Sejf wrzutowy działa na zasadzie wrzutni umożliwiającej szybkie i łatwe deponowanie pieniędzy, kluczy oraz innych cennych przedmiotów bez konieczności otwierania całego sejfu - zawartość po wrzuceniu trafia do części depozytowej sejfu, gdzie zostaje odpowiednio zabezpieczona. Doskonale nadają się więc do zabezpieczenia gotówki, papierów wartościowych czy cennych przedmiotów, umożliwiając dodatkowo identyfikację osoby, która dokonała depozytu.

Sejfy wrzutowe to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie w biurach, hotelach, restauracjach, firmach i punktach handlowych, które charakteryzują się dużą rotacją personelu. W ofercie Ivel.pl znajdują się także kasetki wrzutowe, które stanowią uzupełnienie poszczególnych modeli sejfów wrzutowych.

Rodzaje sejfów wrzutowych

Rodzaje sejfów wrzutowych określamy na podstawie zamku, który blokuje otwór wrzutowy. I tak, wyjęcia zawartości sejfu może dokonać osoba, która posiada klucz do sejfu lub kod do zamka elektronicznego. Zamki stosowane w sejfach wrzutowych to zabezpieczenia oznaczone literami:

  • K - kluczowy, klasa A
  • S - szyfrowy mechaniczny, klasa A
  • EM - elektroniczny, klasa B EM 20-20
  • E - elektroniczny, klasa B

Zalety sejfów wrzutowych

Najważniejszą zaletą sejfów wrzutowych jest fakt, iż nie wymagają one otwierania w celu opróżnienia poszczególnych szuflad czy przegródek. Ta właściwość sprawia, że doskonale nadają się do gromadzenia gotówki z dziennego utargu, innych kosztowności czy cennych dokumentów.

Sejfy wrzutowe charakteryzują się także kompaktowymi rozmiarami oraz niezwykle uniwersalnym zastosowaniem. Gwarancją należytego poziomu bezpieczeństwa są użyte do ich wykonania wysokiej klasy i jakości zamki szyfrowe, kluczowe oraz elektroniczne. Zawartość skrytki jest dzięki temu odpowiednio zabezpieczona i dostępna tylko dla osób uprawnionych.

Sejfy wrzutowe to także nowoczesny design i funkcjonalność. Duża ilość przegródek i dodatkowych skrytek umożliwia praktyczne rozmieszczenie przechowywanych kosztowności, a także dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą, a nowoczesny design cieszy oko właściciela.

W sklepie internetowym Ivel.pl znajdziesz różnego rodzaju sejfy wrzutowe, o różnorodnych rozmiarach i wnętrzach. Niektóre modele tych skrytek są nawet przystosowane do przechowywania w nich większych przedmiotów, takich jak tablety czy laptopy. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz sejf wrzutowy lub inny z sekcji „sejfy” który spełni Twoje oczekiwania w stu procentach!

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765