Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Karty sieciowe USB


Karta sieciowa USB jest jednym z aktywnych elementów sieci teleinformatycznej. Jej zadaniem jest przekształcanie pakietów danych na sygnały, które następnie są transmitowane w sieci. By wymiana informacji między poszczególnymi urządzeniami w sieci odbywała się poprawnie, potrzebne są wydajne i niezawodne karty sieciowe do sieci LAN / WAN oparte o nowoczesne technologie.

Obecnie stosowane są przede wszystkim karty sieciowe oparte o standard Ethernet. Posiadają one zróżnicowane interfejsy – wybrać można zarówno takie, które są na stałe podłączone do jednostki stacjonarnej – np. PCI, jak i przenośne – oparte o technologię USB.

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu bogaty wybór kart sieciowych – zarówno tych, które służą do przesyłania danych „po kablu”, jak i tych bezprzewodowych – idealnie nadających się m.in. do domowych sieci komputerowych, jak i systemów CCTV czy alarmowych – działających bez konieczności montowania dodatkowych kabli pomiędzy jednostkami znajdującymi się w Sieci.

Zapewniamy dostęp do produktów najwyższej klasy – pochodzących od cenionych i sprawdzonych producentów, a szeroki wybór sprzętu pozwala dopasować optymalne rozwiązanie, sprawdzające się tak w małych i średnich sieciach, jak i tych największych.

Naszym Klientom zapewniamy również pomoc techniczną, jak chodzi o karty sieciowe do sieci LAN / WAN – ułatwiamy wybranie najlepszych oraz zapewniamy doradztwo i wsparcie podczas montażu i instalacji urządzenia w sieci.

  • Włączanie/wyłączanie sieci bezprzewodowej
  • Statystyki transmisji bezprzewodowej
  • Hotspot
  • Produkt posiada bardzo małe gabaryty
40,27
55,62
69,15
73,16
118,12
45,54

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing