Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Sejfy ścienne Ivel.pl - najlepsze sejfy do wmurowania

Sejfy ścienne do wmurowania to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce posiadać w swoim domu lub firmie dyskretną skrytkę na cenne dokumenty, gotówkę czy inne kosztowności. Ivel.pl to sklep, który oferuje sejfy ścienne do umieszczenia na dowolnej ścianie - sejfy do wmurowania wymagają montażu właśnie na tego typu płaszczyźnie.

W sklepie Ivel.pl oferujemy sejfy ścienne do wmurowania, których posiadanie niesie za sobą wiele zalet. Sejfy ścienne możemy umieścić w dowolnej ścianie - na określonej głębokości. Ponadto, taki rodzaj skrytki jest bardzo dyskretny - umieszczenie sejfu ściennego za obrazem czy meblami sprawia, że przechowywane w nim cenne kosztowności, gotówka czy papiery wartościowe są w pełni bezpieczne i nie kuszą potencjalnych złodziei. W naszej ofercie znajdują się różnorodne sejfy ścienne, co pozwala wybrać skrytkę spełniającą w pełni nasze oczekiwania.

Sejf meblowy wolnostojący Konsmetal ML 67 w klasie bezpieczeństwa S2
2 902
Sejf meblowy wolnostojący Konsmetal ML 45 w klasie bezpieczeństwa S2
2 483
Sejf meblowy wolnostojący Konsmetal ML 100 w klasie bezpieczeństwa S2
3 756
Sejf meblowy wolnostojący Konsmetal ML 30 w klasie bezpieczeństwa S2
2 044

Co to są sejfy ścienne?

Sejfy ścienne to są skrytki służące do przechowywania cennych przedmiotów umieszczane w ścianie . To jeden z niezwykle popularnych rodzajów sejfów, których specyfika pozwala na łatwe ukrycie i umieszczenie niemal w dowolnym miejscu w domu, a przy ochronie cennych precjozów właśnie to jest najważniejsze.

Jak wybrać sejf ścienny?

Wybór sejfu ściennego zależy przede wszystkim od pojemności skrytki. To właśnie z uwagi na charakterystykę wykonania i fakt, że sejfy ścienne muszą zostać umieszczone w określonym podłożu, nie należą one do najbardziej pojemnych rodzajów skrytek. Decydując się na sejf ścienny musimy więc zastanowić się dokładnie nad tym co i w jakiej ilości chcemy w nim umieścić. Jeśli nasze kosztowności to przedmioty o większych gabarytach, warto zdecydować się na tradycyjne sejfy, np. wolnostojące czy pancerne.

Co można przechowywać w sejfie ściennym?

W sejfie ściennym możesz przechowywać wszystko, co ma dla Ciebie wartość. Ogranicza Cię tylko jego pojemność - możesz wybrać zarówno duże, jak i małe modele.

W sejfie ściennym bez problemu schowasz m. in.:

  • pieniądze,
  • biżuterię,
  • antyki,
  • dzieła sztuki,
  • kolekcję znaczków lub monet,
  • broń krótką i amunicję,
  • dokumenty

Sejfy ścienne możesz spersonalizować podług swoich wymagań. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i wymagań, jakie masz wobec wymarzonego schowka - możliwości jest naprawdę wiele!

Jak zamontować sejfy w ścianie?

To proste. Sejfy ścienne montowane są za pomocą kołków rozporowych, które umożliwiają wmurowanie sejfu w ścianę Wolną przestrzeń pomiędzy murem a ścianką urządzenia zalewa się następnie betonem – w zależności od dostępności wybranego miejsca grubość betonu powinna zwykle wynosić od 10 do 15 cm.

O sejfie ściennym najlepiej jet pomyśleć przed wybudowaniem domu, jednak spokojnie - montaż w postawionej już ścianie nie stanowi problemu, i jest możliwy zarówno w ścianie działowej, jak i nośnej. Jedyne ograniczenie to grubość ściany.

Zaczynamy od wykucia otworu w ścianie, który musi być większy i głębszy niż sam sejf. Przednia część sejfu ściennego powinna zostać zabezpieczona w taki sposób, żeby nie uszkodzić zamka, zawiasów i rygli. Następnie, już po wbetonowaniu schowka powinniśmy odczekać kilka dni, aby zaprawa dobrze wyschła. Cement możemy dodatkowo zabezpieczyć metalową siatką w celu wzmocnienia ścian sejfu.

Jeśli zależy Ci na dyskretnej i bezpiecznej skrytce na kosztowności czy gotówkę poznaj bliżej znajdujące się w naszej ofercie kasetki na pieniądze, które możesz schować do szafki czy szuflady,

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing