Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring parkingu

Monitoring parkingu - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu parkingów, miejsc parkingowych.

Właściciele samochodów osobowych i dostawczych, które często stanowią podstawę ich utrzymania albo są efektem gromadzenia oszczędności przez wiele lat z pewnością pragną jak najlepiej zabezpieczyć swoje cztery koła przed kradzieżą lub dewastacją. Jednym ze sposobów ograniczenia zakusów złodziei czy działania wandali jest pozostawienie pojazdu na parkingu strzeżonym, a jeśli nie ma takiego w pobliżu – na parkingu z systemem monitoringu

Monitoring parkingu

Monitoring pełni w takich miejscach kilka podstawowych funkcji. Jedną z nich jest z pewnością odstraszanie amatorów cudzego mienia, którzy mając świadomość nagrywania obrazu z kamer rezygnują z podejmowanego ryzyka.

Kamery do monitoringu pozwalają też na rozpoznanie sprawców niekoniecznie celowego działania, ale także przypadkowego otarcia karoserii czy niewielkiej stłuczki, po której sprawca znika z miejsca wypadku bez pozostawienia danych kontaktowych. Dzięki kamerom bez problemu można znaleźć i pociągnąć do odpowiedzialności wandali systematycznie z upodobaniem przebijających koła lub rysujących karoserię, wyeliminować ryzyko włamań do pojazdów po pozostawione w nich radio czy nawigację satelitarną.

Monitoring parkingu powinien być dostosowany do warunków konkretnego obiektu, dlatego dostępne kamery o różnej rozdzielczości i możliwościach pracy w ciemności czy podczas deszczu umożliwiając stworzenie najbardziej optymalnej, skutecznej ochrony cennych pojazdów. Nowoczesne kamery np. IP, AHD, HDCVI  są również odporne na działanie wandali, dlatego gwarantują sprawne funkcjonowanie i niezawodność systemu.

Korzystając z naszej oferty, wcale nie musisz jednak kompletować samodzielnie poszczególnych komponentów. Sięgnij po gotowe zestawy – zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji.

Jak wybrać odpowiednią opcję? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring domu: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu posesji: Zestaw monitoringu TVI FullHD

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoja posesja jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami tubowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej posesji (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa, garaż, tył posesji), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring domu


Opcja nr 2 – podstawowy monitoring domu: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu posesji: Zestaw monitoringu TVI FullHD

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoja posesja jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami kopułowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej posesji (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa, garaż, tył posesji), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring domu


Opcja nr 3 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu 4MPx

Wyższa jakość rejestrowanego za pomocą tubowych kamer obrazu w połączeniu z lepszą jakością jego nagrywania w nocy (do 40 m) sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej zaawansowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub na komputerze.

Zestaw zaawansowany monitoring domu

Opcja nr 4 – z możliwością rozbudowania do 8 kamer – jeśli chcesz zabezpieczyć budynek na zewnątrz i wewnątrz: Zestaw monitoringu domu 2MP

Rozważasz zamontowanie kamer nie tylko na zewnątrz posesji, ale również np. w dziecięcym pokoju czy salonie – aby mieć na oku swoich bliskich i jeszcze lepiej zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo? Ten zestaw z 8-kanałowym rejestratorem (i dyskiem 1 TB) możesz – opcjonalnie – rozszerzyć o 4 dodatkowe kamery i stworzyć zabezpieczenie na profesjonalnym poziomie.


Zestaw do rozbudowy monitoring domu

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing