Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring parkingu

Monitoring parkingu - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu parkingów, miejsc parkingowych.

Właściciele samochodów osobowych i dostawczych, które często stanowią podstawę ich utrzymania albo są efektem gromadzenia oszczędności przez wiele lat z pewnością pragną jak najlepiej zabezpieczyć swoje cztery koła przed kradzieżą lub dewastacją. Jednym ze sposobów ograniczenia zakusów złodziei czy działania wandali jest pozostawienie pojazdu na parkingu strzeżonym, a jeśli nie ma takiego w pobliżu – na parkingu z systemem monitoringu

Monitoring parkingu

Monitoring pełni w takich miejscach kilka podstawowych funkcji. Jedną z nich jest z pewnością odstraszanie amatorów cudzego mienia, którzy mając świadomość nagrywania obrazu z kamer rezygnują z podejmowanego ryzyka.

Kamery do monitoringu pozwalają też na rozpoznanie sprawców niekoniecznie celowego działania, ale także przypadkowego otarcia karoserii czy niewielkiej stłuczki, po której sprawca znika z miejsca wypadku bez pozostawienia danych kontaktowych. Dzięki kamerom bez problemu można znaleźć i pociągnąć do odpowiedzialności wandali systematycznie z upodobaniem przebijających koła lub rysujących karoserię, wyeliminować ryzyko włamań do pojazdów po pozostawione w nich radio czy nawigację satelitarną.

Monitoring parkingu powinien być dostosowany do warunków konkretnego obiektu, dlatego dostępne kamery o różnej rozdzielczości i możliwościach pracy w ciemności czy podczas deszczu umożliwiając stworzenie najbardziej optymalnej, skutecznej ochrony cennych pojazdów. Nowoczesne kamery np. IP, AHD, HDCVI  są również odporne na działanie wandali, dlatego gwarantują sprawne funkcjonowanie i niezawodność systemu.

Przykładowe rozwiązania:

Zestaw monitoringu AHD 1MP

Zestaw monitoringu AHD 2MP

Zestaw monitoringu IP 3MP

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń (34) 34 11 630 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia