Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring magazynu

Monitoring magazynu - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu magazynów, centrów logistycznych itp
 
Magazyn jest nieodłącznym elementem zespołu budynków przemysłowych czy obiektów handlowych, a ze względu na przeznaczenie zazwyczaj wiąże się z materiałami o bardzo dużej wartości, gromadzonymi w nim w celach sprzedaży, lub jako zapas surowców do celów produkcyjnych.

Magazyny znajdują się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych warsztatach różniąc się zgromadzonym w nich majątkiem, jednak z każdym wypadku jego strata może być katastrofalna w skutkach i decydująca o istnieniu firmy.

Monitoring magazynu

Skuteczny monitoring magazynu to sposób na zabezpieczenie zawartości takiego pomieszczenia zarówno przez niepożądanymi gośćmi, jak i przed wypadkami losowymi, do których zalicza się wszelkie czynniki wpływające na zniszczenie materiałów. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie magazynu jest system telewizji przemysłowej pozwalająca na bieżącą kontrolę sytuacji w magazynie. Jej podstawę stanowi system kamer telewizji przemysłowej, które przechwytują obraz otoczenia i przesyłają go do odpowiedniego rejestratora przeznaczonego do zapisywania obrazu.

Kamery mogą funkcjonować w systemie ciągłym, co oznacza konieczność współpracy z rejestratorem o pojemnym dysku lub też mogą być aktywowane za pomocą czujników ruchu lub detekcji obrazowej rejestratora, pozwalając na rejestrację obrazu tylko wówczas, gdy w pomieszczeniu dochodzi do jakiegoś wydarzenia.

System monitoringu w magazynie zazwyczaj wymaga od kilku do kilkudziesięciu kamer, których liczba bywa uzależniona od wielkości samego pomieszczenia oraz układu regałów czy palet z towarem. W rozbudowanych systemach możliwe jest stosowanie rejestratorów wielokanałowych, które zapisują jednocześnie obraz z wielu źródeł.


Przykładowe rozwiązania:


Zestaw monitoringu AHD 1MP

Zestaw monitoringu AHD 2MP

Zestaw monitoringu IP 3MP

 

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń (34) 34 11 630 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia