Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring magazynu

Monitoring magazynu - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu magazynów, centrów logistycznych itp
 
Magazyn jest nieodłącznym elementem zespołu budynków przemysłowych czy obiektów handlowych, a ze względu na przeznaczenie zazwyczaj wiąże się z materiałami o bardzo dużej wartości, gromadzonymi w nim w celach sprzedaży, lub jako zapas surowców do celów produkcyjnych.

Magazyny znajdują się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych warsztatach różniąc się zgromadzonym w nich majątkiem, jednak z każdym wypadku jego strata może być katastrofalna w skutkach i decydująca o istnieniu firmy.

Monitoring magazynu

Skuteczny monitoring magazynu to sposób na zabezpieczenie zawartości takiego pomieszczenia zarówno przez niepożądanymi gośćmi, jak i przed wypadkami losowymi, do których zalicza się wszelkie czynniki wpływające na zniszczenie materiałów. Najlepszym sposobem na zabezpieczenie magazynu jest system telewizji przemysłowej pozwalająca na bieżącą kontrolę sytuacji w magazynie. Jej podstawę stanowi system kamer telewizji przemysłowej, które przechwytują obraz otoczenia i przesyłają go do odpowiedniego rejestratora przeznaczonego do zapisywania obrazu.

Kamery mogą funkcjonować w systemie ciągłym, co oznacza konieczność współpracy z rejestratorem o pojemnym dysku lub też mogą być aktywowane za pomocą czujników ruchu lub detekcji obrazowej rejestratora, pozwalając na rejestrację obrazu tylko wówczas, gdy w pomieszczeniu dochodzi do jakiegoś wydarzenia.

System monitoringu w magazynie zazwyczaj wymaga od kilku do kilkudziesięciu kamer, których liczba bywa uzależniona od wielkości samego pomieszczenia oraz układu regałów czy palet z towarem. W rozbudowanych systemach możliwe jest stosowanie rejestratorów wielokanałowych, które zapisują jednocześnie obraz z wielu źródeł.

Korzystając z naszej oferty, wcale nie musisz jednak kompletować samodzielnie poszczególnych komponentów. Sięgnij po gotowe zestawy – zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji.

Jak wybrać odpowiednią opcję? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring magazynu: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu posesji: Zestaw monitoringu 6 kamer FullHD BCS

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twoja posesja jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz sześcioma kamerami tubowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 30 metrów). 6 kamer z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojego magazynu (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa, alejki z regałami), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring magazynu

Opcja nr 2 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu 4MPx HIKVISION

Wyższa jakość rejestrowanego za pomocą tubowych kamer obrazu w połączeniu z lepszą jakością jego nagrywania w nocy (do 40 m) sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej zaawansowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Zestaw zaawansowany monitoring magazynu

Opcja nr 3 – z przybliżeniem optycznym – jeśli chcesz zabezpieczyć budynek na zewnątrz i wewnątrz: Zestaw monitoringu magazynu 5MP

Ten zestaw z 8-kanałowym rejestratorem (i dyskiem 2 TB) w połączeniu z kamerami 5Mpx wyposażonymi w regulowane przybliżenie optyczne pozwolą ci na wykonanie w pełni profesjonalnego systemu monitoringu CCTV w Twoim magazynie.


Zestaw do rozbudowy monitoring magazynu

Opcja nr 4 - bezkompromisowe rozwiązanie do magazynu - z tym zestawem Jesteś pewien, że Twój magazyn korzysta z topowych systemów zabezpieczeń: Zestaw monitoringu 8Mpx

Ultra wysoka jakość obrazu 4K 8Mpx z widocznością w nocy do 40 metrów to gwarancja skutecznego monitoringu. Dodatkowo kamery wyposażone są w mikrofon, dzięki czemu umożliwia im to nagrywanie obrazu również z dźwiękiem.Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing