Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring szkoły

Monitoring szkoły - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu szkół, placówek oświatowych.
 
Współczesne szkoły narażone są na znacznie więcej niebezpieczeństw niż te znane sprzed kilkudziesięciu lat. Wynika to z faktu obniżania się wieku przestępców, dostępu do narkotyków i niedozwolonych używek, a także wzrastania swobody wychowawczej i związanych z tym zachowań młodzieży.

Monitoring szkoły

Szkolny system monitoringu
ma za zadanie zarówno chronić uczniów przed osobami z zewnątrz, jak i przeciwdziałać znęcaniu się czy zachowaniom nieakceptowanym samych uczniów na terenie placówki. System kamer pozwala na eliminowanie takich zagrożeń, jak wchodzenie na teren placówki niepożądanych osób z zewnątrz, akty agresji, wymuszania i zastraszania na słabszych, młodszych uczniach, kradzieże i dewastacja mienia w klasach oraz w szatniach, palenie papierosów, zażywanie narkotyków itp.

Monitoring szkolny dla większości uczniów może być skuteczną metodą prewencji, bowiem poinformowanie o fakcie istnienia kamer przemysłowych pozwala na ograniczenie a nawet wyeliminowanie większości negatywnych zdarzeń. W wielu przypadkach jest to również materiał dowodowy pozwalający na skłonienie konkretnego ucznia do przyznania się do winy, a często też udowodnienia mu, że był świadkiem jakiegoś zdarzenia.

Szkoła jest budynkiem złożonym z wielu pomieszczeń, o mniejszym lub większym priorytecie ochrony, dlatego system kamer powinien być starannie zaprojektowany tak, aby zabezpieczał najważniejsze i najbardziej narażone miejsca. Zalicza się do nich miedzy innymi szatnie, sekretariat, gabinety, pracownie komputerowe itp., a także teren za szkołą, boiska i szkolny parking.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring szkoły: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu szkoły: Zestaw monitoringu Turbo FullHD

Chcesz, aby potencjalni złodzieje wiedzieli, że Twója szkoła jest chroniona, ale wiesz, że nie potrzebujesz zaawansowanego zabezpieczenia? Dobrą jakość oferuje Ci zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (zasięg podczerwieni do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej szkoły (np. drzwi wejściowe, sale klasowe, świetlica, biblioteka), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring sklepu

Opcja nr 2 – zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu Full HD

Zestaw zaawansowany monitoring sklepu
 
Opcja nr 3 – zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu Full HD rozbudowany o kamerę szybkoobrotową

Zestaw zaawansowany monitoring sklepu

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing