Chat with us, powered by LiveChat

Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring miasta

Monitoring miasta - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu miejskich przestrzeni, ulic.

Bezpieczeństwo
na ulicach miasta jest warunkiem komfortu codziennego życia szczególnie tych osób, które pracują w nietypowych godzinach lub z różnych powodów muszą przebywać w miejscach pozbawionych natężonego ruchu. Nawet najbezpieczniejsze i z pozoru bardzo spokojne miasto nie stanowi gwarancji, że na jego ulicach nie dojdzie do napaści czy wybryków chuligańskich, a prawdziwym problemem wielu miejscowości są akty wandalizmu i niszczenie mienia publicznego.

Dzięki odpowiedniemu systemowi monitoringu oraz możliwości stosowania całodobowego nadzoru takie sytuacje nie tylko zostają wyeliminowane, ale pozwalają na zidentyfikowanie i pociągnięcie do odpowiedzialności sprawców wydarzeń.

Monitoring miasta

Monitoring miasta to system złożony, którego stopień skomplikowania zależy przede wszystkim od wielkości chronionego obszaru, jak i ilości obiektów, które powinny być poddawane szczególnemu nadzorowi.

Kamery do monitoringu nie tylko pozwalają na stałe kontrolowanie sytuacji oraz bardzo szybkie reagowanie odpowiednich służb porządkowych, ale też stanowią rodzaj systemu prewencyjnego. Widok kamer odstrasza przestępców i sprawia, że często rezygnują z niepożądanych działań. Dane z kamer mogą być także źródłem informacji o problemach komunikacyjnych, newralgicznych miejscach wymagających przebudowy, ochrony czy odpowiedniego wyposażenia na przykład w ławki dla spacerowiczów.

System monitoringu miasta jest też sposobem na promowanie miejscowości. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego sprzętu tj. rejestratorów i kamer oraz podłączeniu ich do internetu możliwe jest przeglądanie materiału z konkretnych miejsc na żywo w Internecie, na specjalnie do tego celu stworzonych stronach miasta.
Korzystając z naszej oferty, wcale nie musisz jednak kompletować samodzielnie poszczególnych komponentów. Sięgnij po gotowe zestawy – zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji.

Jak wybrać odpowiednią opcję? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Zestaw monitoringu jeśli chcesz zabezpieczyć budynek urzędu miasta: Zestaw monitoringu miasta 2MP

Zestaw do rozbudowy monitoring miasta

Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia