Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring stacji benzynowej

Monitoring stacji benzynowej - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu stacji benzynowych tradycyjnych oraz samooobsługowych.

Samoobsługa wkracza już do coraz większej liczby obszarów usług i handlu, w tym także na stacje benzynowe. Nowoczesne placówki tego rodzaju wyposażone są w automatyczne dystrybutory, dzięki którym można wydatnie ograniczyć liczbę pracowników obsługi, a potencjalny klient sam tankuje paliwo do zbiornika samochodu, dokonując opłaty na podstawie zintegrowanego ze sklepowym komputerem licznika. Niestety brak personelu przy tej czynności stanowi łatwą pokusę do napełnienia baku i odjechania z miejsca zdarzenia bez uiszczenia opłaty, dlatego na każdej samoobsługowej stacji benzynowej niezbędny jest odpowiedni system monitoringu stacji benzynowej.

Stosowane w takich systemach kamery monitoringu wymagają spełnienia odpowiednich warunków, dzięki którym możliwe będzie jednoznaczne rozpoznanie tablic rejestracyjnych pojazdu oraz na ich podstawie dokonanie identyfikacji sprawcy. Szczególnie ważne bywa spełnienie takich warunków na stacjach całodobowych, gdzie dokonanie odpowiedniego zapisu utrudniają panujące ciemności.
Monitoring stacji benzynowej

System monitoringu na stacji benzynowej to również konieczność ustawienia kamer w odpowiednich miejscach, które zapewnią właściwa perspektywę filmowania a następnie rejestrowania materiału na dyskach rejestratorów. Kamery wyposażone w podczerwień i wiele przydatnych funkcji gwarantują ostry i wyraźny obraz nawet podczas deszczu czy dużego zamglenia.

Monitoring jest też skutecznym sposobem na kontrolowanie zachowania klientów w strefie dystrybutorów i wyeliminowanie takich sytuacji, jak chociażby palenie papierosów.

Korzystając z naszej oferty, wcale nie musisz jednak kompletować samodzielnie poszczególnych komponentów. Sięgnij po gotowe zestawy – zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji.

Jak wybrać odpowiednią opcję? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu stacji benzynowej: Zestaw monitoringu TVI FullHD

Zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami tubowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach swojej posesji (np. drzwi wejściowe, brama wjazdowa, garaż, tył posesji), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring domu


Opcja nr 2 – podstawowy monitoring stacji benzynowej: Zestaw monitoringu TVI FullHD

Zestaw z dyskiem 1TB oraz czterema kamerami kopułowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 4 kamery z łatwością rozmieścisz w newralgicznych punktach sklepu stacji beznzywnowej (np. drzwi wejściowe, punkty kasowe, regały), a system poinformuje Cię o ewentualnej obecności intruza.

Zestaw podstawowy monitoring domu


Opcja nr 3 – bardziej zaawansowane zabezpieczenie: Zestaw monitoringu 4MP

Wyższa jakość rejestrowanego za pomocą tubowych kamer obrazu w połączeniu z lepszą jakością jego nagrywania w nocy (do 40 m) sprawia, że ten zestaw pozwoli Ci stworzyć bardziej zaawansowany system zabezpieczeń. Ponadto do obrazu zyskasz dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona, tabletu lub na komputerze.

Zestaw zaawansowany monitoring domu


Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing