Monitoring stacji benzynowej

Monitoring stacji benzynowej - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu stacji benzynowych tradycyjnych oraz samooobsługowych.

Samoobsługa wkracza już do coraz większej liczby obszarów usług i handlu, w tym także na stacje benzynowe. Nowoczesne placówki tego rodzaju wyposażone są w automatyczne dystrybutory, dzięki którym można wydatnie ograniczyć liczbę pracowników obsługi, a potencjalny klient sam tankuje paliwo do zbiornika samochodu, dokonując opłaty na podstawie zintegrowanego ze sklepowym komputerem licznika. Niestety brak personelu przy tej czynności stanowi łatwą pokusę do napełnienia baku i odjechania z miejsca zdarzenia bez uiszczenia opłaty, dlatego na każdej samoobsługowej stacji benzynowej niezbędny jest odpowiedni system monitoringu stacji benzynowej.

Stosowane w takich systemach kamery monitoringu wymagają spełnienia odpowiednich warunków, dzięki którym możliwe będzie jednoznaczne rozpoznanie tablic rejestracyjnych pojazdu oraz na ich podstawie dokonanie identyfikacji sprawcy. Szczególnie ważne bywa spełnienie takich warunków na stacjach całodobowych, gdzie dokonanie odpowiedniego zapisu utrudniają panujące ciemności.
Monitoring stacji benzynowej

System monitoringu na stacji benzynowej to również konieczność ustawienia kamer w odpowiednich miejscach, które zapewnią właściwa perspektywę filmowania a następnie rejestrowania materiału na dyskach rejestratorów. Kamery wyposażone w podczerwień i wiele przydatnych funkcji gwarantują ostry i wyraźny obraz nawet podczas deszczu czy dużego zamglenia.

Monitoring jest też skutecznym sposobem na kontrolowanie zachowania klientów w strefie dystrybutorów i wyeliminowanie takich sytuacji, jak chociażby palenie papierosów.

Korzystając z naszej oferty, wcale nie musisz jednak kompletować samodzielnie poszczególnych komponentów. Sięgnij po gotowe zestawy – zawierają wszystkie elementy niezbędne do wykonania instalacji.

Jak wybrać odpowiednią opcję? Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Opcja nr 1 – podstawowy monitoring: jeżeli zależy Ci na prostym, a zarazem skutecznym zabezpieczeniu stacji benzynowej:

Zestaw z dyskiem 1TB oraz sześcioma kamerami tubowymi FullHD. Są odpowiednie do rejestrowania obrazu w ciągu dnia i w nocy (dobra jakość do 20 metrów). 6 kamer z łatwością rozmieścisz w podstawowych lokalizacjach stacji benzynowej.Podstawowy zestaw do monitoringu


Opcja nr 2 – Średnio-zaawansowana: Zestaw do monitoringu 5MPx
 
Wybierając zestaw monitoringu o rozdzielczości 5MPx z doświetlaniem na odległość do 50 metrów do zabezpieczenia szkoły, zapewnia się wysoką jakość obrazu umożliwiającą precyzyjne monitorowanie terenu szkolnego, co jest kluczowe dla identyfikacji niepożądanych osób lub zachowań. Taka technologia gwarantuje skuteczne działanie systemu zarówno w dzień, jak i w nocy, zwiększając bezpieczeństwo uczniów i personelu szkolnego poprzez ciągłe i niezawodne nadzorowanie otoczenia szkoły.Średnio-zaawansowany zestaw do monitoringuOpcja nr 3 – Bezkompromisowa ochrona obiektu: Zestaw z kamerami motozoom 5MPx


Mocnie doświetlanie o zasięgu 50 metrów zagwarantuje idealne warunki o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu obraz z zamkniętych oraz otwartych przestrzeni parkingu będzie bardzo dobrej jakości.Zaawansowany zestaw do monitoringu
Nadal nie jesteś pewien, który komplet wybrać? Potrzebujesz pomocy przy zakupie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Ci skonfigurować system monitorowania domu na miarę Twoich potrzeb oraz budżetu.Najpopularniejsze zestawy


Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz: