Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Monitoring stacji benzynowej

Monitoring stacji benzynowej - kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu stacji benzynowych tradycyjnych oraz samooobsługowych.

Samoobsługa wkracza już do coraz większej liczby obszarów usług i handlu, w tym także na stacje benzynowe. Nowoczesne placówki tego rodzaju wyposażone są w automatyczne dystrybutory, dzięki którym można wydatnie ograniczyć liczbę pracowników obsługi, a potencjalny klient sam tankuje paliwo do zbiornika samochodu, dokonując opłaty na podstawie zintegrowanego ze sklepowym komputerem licznika. Niestety brak personelu przy tej czynności stanowi łatwą pokusę do napełnienia baku i odjechania z miejsca zdarzenia bez uiszczenia opłaty, dlatego na każdej samoobsługowej stacji benzynowej niezbędny jest odpowiedni system monitoringu stacji benzynowej.

Stosowane w takich systemach kamery monitoringu wymagają spełnienia odpowiednich warunków, dzięki którym możliwe będzie jednoznaczne rozpoznanie tablic rejestracyjnych pojazdu oraz na ich podstawie dokonanie identyfikacji sprawcy. Szczególnie ważne bywa spełnienie takich warunków na stacjach całodobowych, gdzie dokonanie odpowiedniego zapisu utrudniają panujące ciemności.
Monitoring stacji benzynowej

System monitoringu na stacji benzynowej to również konieczność ustawienia kamer w odpowiednich miejscach, które zapewnią właściwa perspektywę filmowania a następnie rejestrowania materiału na dyskach rejestratorów. Kamery wyposażone w podczerwień i wiele przydatnych funkcji gwarantują ostry i wyraźny obraz nawet podczas deszczu czy dużego zamglenia.

Monitoring jest też skutecznym sposobem na kontrolowanie zachowania klientów w strefie dystrybutorów i wyeliminowanie takich sytuacji, jak chociażby palenie papierosów.

Przykładowe rozwiązania:

Zestaw monitoringu AHD 1MP

Zestaw monitoringu AHD 2MP

Zestaw monitoringu IP 3MP


Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń (34) 34 11 630 lub napisz:

 

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia