Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

4.8

5

31

System ABAX


Montaż systemu zabezpieczeń zazwyczaj kojarzy się z koniecznością kucia tynków, ciągnięcia kilometrów kabli i długimi dniami pracy. Chcąc zaoszczędzić sobie takich problemów i niedogodności, a jednocześnie dotrzeć z czujnikami zabezpieczeń tam, gdzie z wykorzystaniem kabli byłoby to niemożliwe – np. montując je na oknach czy drzwiach, warto spojrzeć bliżej na system ABAX. Jest to bardzo zaawansowany system alarmowy oparty o technologię bezprzewodowej wymiany danych.

Montaż i obsługa sytemu ABAX to czynności niezwykle proste – bez względu na to, czy do czynienia mamy z zupełnie nowym budynkiem, czy z obiektem starszym, o złożonej konstrukcji. Wszystkie elementy zabezpieczeń są niewielkie, a komunikacja między nimi a centralą odbywa się bezprzewodowo. Montaż wraz z testowaniem zazwyczaj nie zajmują więcej, niż 2 dni – nawet na dużych obiektach.

Oferujemy Państwu szeroki wybór elementów i modułów w pełni dostosowanych do pracy w systemie ABAX. Nasz asortyment obejmuje m.in. bezprzewodowe czujki w kilku opcjach kolorystycznych, bezprzewodowe ekspandery wejść i wyjść przewodowych, piloty zdalnego sterowania, bezprzewodowe sterowniki, kontrolery systemu bezprzewodowego i więcej.

Zainteresowanym możliwościami, jakie daje system ABAX proponujemy wyłącznie najlepsze technologicznie rozwiązania od producentów z wieloletnim doświadczeniem oraz wysoką pozycją na rynku zabezpieczeń. Jednocześnie, troszczymy się o rozsądne ceny. Zachęcamy do przejrzenia naszego katalogu.

Kontroler systemu bezprzewodowego ABAX 2 Satel ACU-220
430
Bezprzewodowy ekspander wejść i wyjść przewodowych ACX-220
218
Kontroler systemu bezprzewodowego ABAX 2 ACU-280
359,16
Moduły wejść dla central INTEGRA i VERSA
156

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing