Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

  • Adapter AD-SC-APC/SC-APC jednomodowy łączący dwa złącza typu SC-APC
1,06
  •  Gwintowana obudowa z nakrętką umożliwia łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu
5,64
  • Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu
1,19
  • Typ złącza FC - simplex
5,06
  • Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego
3,18
  • Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu
2,36
  • Przeznaczenie Włókna wielomodowe OM3
1,97
  • Konstrukcja wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
3,82
  • Konstrukcja wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
1,07
  • Typ złącza LC duplex
5,90
  • Otwory montażowe umożliwiają łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu
2,36
  • Konstrukcja wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
6,13
  • Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego
7,06
  • Typ złącza ST simplex
4,36
  • Zastosotwanie Adapter światłowodowy Simplex - SC-APC
2,07
6,78

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing