Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Producent

Rozgałeźniki/Sumatory


Posiadanie kilku odbiorników telewizji satelitarnej wymaga doprowadzenia do nich sygnału, który pozwoli na oglądanie programów każdemu z domowników zgodnie z jego gustem i oczekiwaniami. Jeśli posiadacie Państwo tylko jeden dekoder rozwiązaniem będą rozgałęźniki i sumatory – niewielkie urządzenia, które na podobieństwo rozgałęźników elektrycznych podzielą sygnał na kilka kabli prowadzących do różnych telewizorów.

Proste i bardzo praktyczne urządzenia rozwiążą problem ciągłych sporów w wyborze odpowiedniego kanału oraz interesującego wszystkich filmu czy programu. Dzięki rozgałęźnikowi sygnał satelitarny z dekodera dotrze niezależnie do każdego telewizora.

Rozgałęźniki z naszej oferty pozwolą Państwu na dopasowanie rozwiązania do sposobu instalacji Waszego systemu satelitarnego oraz do ilości posiadanych telewizorów. Możecie wybierać pomiędzy wyjściem na dwa, trzy lub cztery telewizory, w tym także rozgałęźnik aktywny dodatkowo wzmacniający sygnał zbyt słaby po podzieleniu.

Równolegle z rozgałęźnikami proponujemy Państwu sumatory, dzięki którym możecie przesyłać jednym kablem sygnał pozyskiwany z wielu anten, w tym telewizji satelitarnej i naziemnej jednocześnie. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się pełną ofertą możliwości bez potrzeby wybierania pomiędzy opcjami lub wykonywania dodatkowych instalacji.

Nasz sklep posiada również w sprzedaży zaawansowaną centralę, które umożliwi Państwu budowę nawet bardzo złożonych rozkładów sygnału telewizji satelitarnej w dużych wielorodzinnych budynkach. Zapraszamy do poznawania zalet takich rozwiązań.

7,49
11
28
9,99
23,99
Gniazdo dystrybucyjne G-16E-RACK
244,77

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing