Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Wzmacniacze


Komfort oglądania programów telewizyjnych jest związany z siłą sygnału satelitarnego, który tylko w odpowiednim natężeniu gwarantuje idealny odbiór dźwięku i obrazu. Szczególnie ważna jest taka siła wtedy, gdy dzieli się go na dwa lub trzy odbiorniki umieszczone w kilku pomieszczeniach domu. Zbyt słaby sygnał może być efektem wybranych urządzeń w zestawie lub lokalizacji budynku. Problem pomogą rozwiązać wzmacniacze sygnału.

W ofercie naszego sklepu umieściliśmy propozycje wzmacniaczy liniowych, które podłączone bezpośrednio do anteny pozwolą na wzmocnienie sygnału i tym samym zapewnią Państwu znacznie lepszy obraz i dźwięk w telewizorze. Wzmacniacze wyróżniają się trwałą konstrukcją i niewielkim poziomem szumów własnych, dzięki czemu same nie wpływają na jakość przekazu.

Wszystkie wzmacniacze są zabezpieczone zewnętrzną aluminiową obudową, która chroni wrażliwą elektroniczną konstrukcję przed uszkodzeniem w wyniku użytkowania czy innych czynników zewnętrznych. Dzięki łatwości montażu nie wymagają one specjalistycznej wiedzy, a jedynie połączenia dwóch końcówek z wtyczkami anteny.

Znajdujące się w naszej ofercie wzmacniacze zapewnią Państwu doskonałą jakość obrazu i dźwięku również w telewizorach o najwyższym standardzie oraz w kilku odbiornikach jednocześnie. Wzmacniacze dedykowane są zarówno systemom telewizji satelitarnej, jak i systemom łączonym, pozwalającym na odbieranie zarówno sygnału satelitarnego i telewizji naziemnej. Zapraszamy Państwa do wykorzystania naszego asortymentu i zapewnienia sobie większego komfortu odbioru.

26,29
26,38

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing