Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Producent

Anteny


Nowoczesne anteny do telewizji satelitarnej to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto oczekuje dostępu do najlepszych kanałów telewizyjnych w jakości HD. Dziś, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, nawet podstawowe modele anten satelitarnych dają szansę na odbiór programów z całego świata i łączą się z satelitami Hotbird oraz Astra bez względu na lokalizację, w której są one zamontowane.

Oferujemy Państwu profesjonalne anteny do telewizji satelitarnej – przede wszystkim dostosowane do użytku prywatnego – w domach jednorodzinnych, czy też na osiedlach mieszkaniowych. Materiał czaszy oraz nośnika konwertera każdej z nich wykonano z solidnego materiału, zapewniającego wytrzymałość na zróżnicowane warunki atmosferyczne – tak, by satelita zapewniała czysty obraz i dźwięk przez cały rok. Dodatkowo, oferowane przez nas modele odznaczają się dyskretną estetykę – łatwo stapiają się z otoczeniem, zdobiąc nawet najbardziej nowoczesne budynki.

W sprzedaży oferujemy wyłącznie anteny satelitarne, które powstały u producentów cieszących się dużą renoma. Dzięki temu, są one łatwe w montażu i gwarantują maksymalny komfort oraz przyjemność odbioru sygnału telewizyjnego z najdalszych zakątków świata – tych, których nie można odebrać za pośrednictwem analogowej telewizji cyfrowej.

Jeżeli nie wiedzą Państwo, którą antenę wybrać – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią podpowiemy, które urządzenie zakupić, by cieszyć się jego funkcjonalnością w pełni.

  • Wytrzymała konstrukcja
  • Nowa wzmocniona obejma
  • Wymiar nominalny 80cm
  • Wykończenie ocynk +farba
129
178
176

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing