Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Metalowe szafy na dokumenty Ivel.pl - bezpieczeństwo poufnych akt i dokumentów

Metalowe szafki na dokumenty zamykane na klucz pozwalają należycie zabezpieczyć ważne papiery wartościowe, cenne dokumenty czy wrażliwe akta. Metalowa szafa na dokumenty to swego rodzaju mebel, który doskonale sprawdza się w urzędach, instytucjach, placówkach firmowych i biurach, ale także w domach, na użytek prywatny.

Sprawdzonym sposobem na ochronę cennych dokumentów, akt osobowych czy innych papierów wartościowych są szafy na dokumenty. Takie metalowe szafy do przechowywania dokumentów stanowią nie tylko doskonałą skrytkę na cenne akta, ale również swego rodzaju organizer i ochronę przed niepowołanymi rękami czy nawet ogniem (w przypadku szaf ognioodpornych). W ofercie naszego sklepu - Ivel.pl - znajdziesz metalowe szafy na dokumenty w różnych rozmiarach i wersjach wykonania. Jednak każda szafa metalowa na dokumenty znajdująca się w naszej ofercie to produkt najwyższej jakości.

Szafa dwudrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS2M/A 190 w klasie bezpieczeństwa A
2 897
Sejf kasjerski Konsmetal SL 67+ w klasie bezpieczeństwa S1
6 359
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS1/A 100 w klasie bezpieczeństwa A
1 651
Szafa dwudrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS2/A - 4/2 w klasie bezpieczeństwa A
3 375
Szafa dwudrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS2/C 185 w klasie bezpieczeństwa C
12 359
Sejf kasjerski Konsmetal SLP 67+ w klasie bezpieczeństwa S1
9 833
Dostępność
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS1M/A 190 w klasie bezpieczeństwa A
2 387
Szafa dwudrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD2/0 185D klasa bezpieczeństwa 0
13 278
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD1/S1 150S klasa bezpieczeństwa S1
3 748
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS1/C 150 w klasie bezpieczeństwa C
9 770
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS1/A 90 w klasie bezpieczeństwa A
1 466
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD1/S2 150S klasa bezpieczeństwa S2
4 679
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD1/S1 185S klasa bezpieczeństwa S1
4 299
Szafa dwudrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS2/B 185 w klasie bezpieczeństwa B
10 189
Szafa dwudrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD2/S1 185D klasa bezpieczeństwa S1
6 191
Szafa dwudrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD2/S2 185D klasa bezpieczeństwa S2
7 657
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD1/S2 185S klasa bezpieczeństwa S2
5 397
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS1/B 150 w klasie bezpieczeństwa B
8 342
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS1/B 185 w klasie bezpieczeństwa B
8 936
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS1/C 185 w klasie bezpieczeństwa C
10 466
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD1/0 185S klasa bezpieczeństwa 0
9 454
Szafa jednodrzwiowa na dokumenty Konsmetal SD1/0 150S klasa bezpieczeństwa 0
7 996
Szafa dwudrzwiowa na dokumenty Konsmetal MS2D/A w klasie bezpieczeństwa A
3 342

Co to są szafy na dokumenty?

Szafy na dokumenty to są urządzenia służące do ochrony wartościowych papierów, poufnych dokumentów i wrażliwych danych. Tego typu skrytki przydają się szczególnie w przypadku ochrony ważnych firmowych dokumentów czy poufnych, równie cennych dla nas papierów, których bezpieczeństwo stanowi najwyższy priorytet.

Każda szafa na dokumenty w naszej ofercie jest wykonana z materiałów najwyższej jakości i posiada najlepsze zamki, dzięki czemu możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo i ochronę przechowywanych w niej dokumentów, gotówki czy innych wartościowych przedmiotów.

Jak wybrać odpowiednią szafę na dokumenty?

Aby wybrać odpowiednią szafę na dokumenty, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak stopień poufności naszych dokumentów, certyfikat jakości, a także wielkość samej szafy i wysokość półek. To wszystko stworzy obraz szafy na dokumenty, która będzie odpowiadała wszystkim naszym potrzebom, a w rezultacie – będzie w pełni funkcjonalna i efektywna.

Co konkretnie warto rozważyć w wymienionych kryteriach?

  • Poufność dokumentów – musimy odpowiedzieć sobie na pytanie jak ważne, a przede wszystkim – jak bardzo tajne – są dokumenty, które chcemy przechowywać w wybranej szafie. W zależności od tego czy będą to dokumenty poufne, tajne czy ściśle tajne, powinniśmy zdecydować się na szafę należącą odpowiednio do klasy A, klasy B lub klasy C.
  • Certyfikat – chodzi o to, że jakość szafy pancernej musi być potwierdzona odpowiednimi certyfikatami, na przykład certyfikatem IMP - Certyfikatem Instytutu Mechaniki Precyzyjnej.
  • Wielkość szafy i wysokość półek – dlaczego tak ważna jest wielkość szafy? W zbyt małej nie ułożymy w odpowiedni sposób wszystkich dokumentów, a organizacja i funkcjonalność takiej skrytki są równie istotnie co pozostałe kryteria. Również z uwagi na funkcjonalność, dużą zaletą jest zakup szafy z regulowanymi półkami.

Dlaczego warto wybrać szafy na dokumenty?

Szafy na dokumenty to przede wszystkim wspomniane już bezpieczeństwo ważnych dokumentów, wrażliwych danych czy poufnych informacji. Trudno tutaj o lepsze rozwiązanie niż szafa metalowa, która ma stabilną konstrukcję i wyjątkową trwałość, a także jest niezwykle odporność na uszkodzenia. Przechowywanie dokumentów w dedykowanej szafie nie tylko zabezpiecza akta, ale również pozwala na stworzenie trwałych archiwów. Doskonale sprawdzają się także jako uniwersalne szafy na narzędzia w garażu czy innych pomieszczeniach gospodarczych oraz uzupełnienie dla innych form skrytek dla gotówki i innych cennych przedmiotów, takich jak np. sejfy.

Szafy na dokumenty to także stabilna budowa i różnorodna pojemność, co pozwala w należyty, odpowiadający naszym potrzebom i oczekiwaniom sposób przechowywać ważne dokumenty.

Każda szafa na dokumenty posiada odpowiednie zabezpieczenia takie jak zamykany na klucz zamek, co gwarantuje, że dostęp do niej mają tylko wyznaczone osoby. Opatrzenie urządzenia specjalnymi otworami montażowymi zapewnia łatwy i sprawny montaż, w dowolnym miejscu i pomieszczeniu.

Dokumenty możemy przechowywać także w innych skrytkach dostępnych w ofercie Ivel.pl, takich jak sejfy ścienne czy kasy pancerne.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing