Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Mierniki


Montaż systemu telewizji satelitarnej wymaga spełnienia określonych warunków, dzięki którym odbiór programów w telewizorze będzie przebiegał bez zakłóceń. Nie bez znaczenia pozostaje sposób montażu anteny satelitarnej, która powinna być ustawiona w takim kierunku, jaki zapewnia najsilniejszy sygnał. Czasze antenowe ukierunkowuje się na niewidoczny gołym okiem sygnał z satelity komunikacyjnego wykrywanego specjalnymi urządzeniami pomiarowymi.

Mierniki, jakie oferujemy w naszym sklepie pozwolą Państwu na wyszukanie kierunku, z którego pozyskiwany jest najsilniejszy strumień i ustawienie antenyw taki sposób, który zagwarantuje najlepszy odbiór. Liniowy miernik sygnału to proste w obsłudze urządzenie sygnalizujące przepływ strumienia danych specjalnymi diodami lub informacją na wyświetlaczu.

Jeśli zajmujecie się Państwo profesjonalnymi instalacjami anten i systemów satelitarnych proponujemy Państwu również wielofunkcyjny miernik, dzięki któremu nie tylko optymalnie ustawicie antenę, ale też zidentyfikujecie kable koncentryczne i dokonacie pomiaru napięcia i natężenia prądu.

Proponowane mierniki są proste w obsłudze i nie wymagają specjalistycznej wiedzy, dlatego pozwolą wykonać prace montażowe nawet osobom bez żadnego doświadczenia. Urządzenia gwarantują dużą dokładność pomiarów i są wytrzymałe na warunki zewnętrzne.

Z naszymi miernikami nie będziecie już Państwo mieli kłopotów z bardzo precyzyjnym ustawieniem anteny, a uzyskany obraz długo będzie cieszył w wolnych chwilach. Zapraszamy do naszego sklepu.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing