Patchcord wielomodowy PC-2FC/2SC 1m

25

Patchcord wielomodowy PC-2FC/2SC 1m
Patchcord wielomodowy PC-2FC/2SC 1m
Patchcord wielomodowy PC-2FC/2SC 1m
  • Kod produktu

    PC-2FC/2SC

  • Gwarancja

    24 miesiące


Zapytaj o ten produkt pokaż formularz

  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h

Cena (z VAT):

25 zł

Dodaj do obserwowanych

Reprezentujesz jednostkę budżetową?
Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

CA Raty

Opis produktu

Główne cechy:


  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
  • Średnica kabla : 3.0 mm

Patchcord jednomodowy duplex z powłoką LSZH Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.



Specyfikacja techniczna: 


Typ złącza: SC/UPC <-> FC/UPC, Duplex
Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm
Tłumienność całkowita: ≤ 0.2 dB
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
  • Średnica kabla : 3.0 mm
Długość: 1 m

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord wielomodowy PC-2ST/2ST-MM 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord wielomodowy PC-2ST/2ST-MM 1m

25 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel TOSLINK-1M 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Kabel TOSLINK-1M 1m

  • Bardzo elastyczny
  • Bardzo prosty i szybki montaż

31 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomodowy PC-2SC/2ST 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord jednomodowy PC-2SC/2ST 1m

  • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
  • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
  • Długość: 1 m 

24 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel TOSLINK-10M 10m

Kabel TOSLINK-10M 10m

  • Bardzo elastyczny
  • Bardzo prosty i szybki montaż

112 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/SFTP/8.1/1.0-GREY 1.0m LANBERG

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/SFTP/8.1/1.0-GREY 1.0m LANBERG

  • Przepustowość : ≤ 40 Gb/s
  • Częstotliwość pracy : 2000 MHz (max)
  • Zgodność z ANSI/TIA/EIA-568-B
  • Spełniane normy : IS0/IEC 11801 class Ea

15 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2SC-MM 1m

Czasowo niedostępny

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2SC-MM 1m

  • Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC, Duplex 
  • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm
  • Włókna wielomodowe 
  • Długość: 1 m 

21 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Przewód RJ9-W/RJ9-W/4.5M 4.5m

Czasowo niedostępny

Przewód RJ9-W/RJ9-W/4.5M 4.5m

5 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Pigtail wielomodowy wtyk LC 50/125 PIG-LC-MM

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail wielomodowy wtyk LC 50/125 PIG-LC-MM

  • Typ włókna światłowodowego 50  / 125 µm

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchord jednomodowy PC-2LC/2LC-1 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchord jednomodowy PC-2LC/2LC-1 1m

  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania

19 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord wielomodowy PC-2LC/2LC-MM 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord wielomodowy PC-2LC/2LC-MM 1m

  • Typ złącza: LC/UPC <-> LC/UPC, Duplex
  • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm - Włókna wielomodowe
  • Długość: 1 m

23 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Szybka wycena on-line

Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


Nasze rekomendacje