Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Pigtail wielomodowy wtyk SC 50/125 PIG-SC-MM

  • Kod produktu: PIG-SC-MM
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h
Cena (z VAT): 5

    In Stock

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu:

    Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem. Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC
    Typ włókna światłowodowego: 50  / 125 µm
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • Kaseta do czyszczenia czoła złącza optycznego
    • Wydajność: 400 czyszczeń 
    196
    •  Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy
    5
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    28
    • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm
    • Włókna wielomodowe
    • Długość: 1 m
    22
    • 10 szt. Podana cena za opakowanie
    40
    • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 
    23
    • MMCX-N jest kablem żeńskim, 
    • Służy do dodawania anten zewnętrznych
    • Wykonany jest z aluminium
    • Długość wynosi 1m.
    25,99
    50
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    5
    76
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    17

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Sprawna realizacja zamówień

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765