Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC

7

Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC
Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC
Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC
  • Kod produktu

    PIG-LC


Zapytaj o ten produkt pokaż formularz

  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h

Cena (z VAT):

7 zł

Dodaj do obserwowanych

Reprezentujesz jednostkę budżetową?
Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

CA Raty

Powiązane produkty

Opis produktu

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem. Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: LC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm : G-652.D
Długość: 1 m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail jednomodowy - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10

Czasowo niedostępny

Pigtail jednomodowy - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10

  • 10 szt. Podana cena za opakowanie

42 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/SFTP/8.1/1.0-GREY 1.0m LANBERG

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/SFTP/8.1/1.0-GREY 1.0m LANBERG

  • Przepustowość : ≤ 40 Gb/s
  • Częstotliwość pracy : 2000 MHz (max)
  • Zgodność z ANSI/TIA/EIA-568-B
  • Spełniane normy : IS0/IEC 11801 class Ea

15 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel TOSLINK-3M 3m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Kabel TOSLINK-3M 3m

  • Bardzo elastyczny
  • Bardzo prosty i szybki montaż

56 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail wielomodowy wtyk LC 50/125 PIG-LC-MM

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail wielomodowy wtyk LC 50/125 PIG-LC-MM

  • Typ włókna światłowodowego 50  / 125 µm

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail wielomodowy PC-LC/ST-MM 1m

Czasowo niedostępny

Pigtail wielomodowy PC-LC/ST-MM 1m

  • Wielomodowy patchcord. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

13 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomodowy PC-2SC/2ST 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord jednomodowy PC-2SC/2ST 1m

  • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
  • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
  • Długość: 1 m 

24 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail wielomodowy wtyk FC/APC PIG-FC-APC

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail wielomodowy wtyk FC/APC PIG-FC-APC

  • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

6 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Przewód SMA-W/SMA-W+H155-10M

w magazynie Wysyłka 24/48h

Przewód SMA-W/SMA-W+H155-10M

84 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail wielomodowy wtyk SC 50/125 PIG-SC-MM

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail wielomodowy wtyk SC 50/125 PIG-SC-MM

  • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

6 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel TOSLINK-5M 5m

Czasowo niedostępny

Kabel TOSLINK-5M 5m

  • Bardzo elastyczny
  • Bardzo prosty i szybki montaż

61 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Szybka wycena on-line

Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


Nasze rekomendacje