Patchcord wielomodowy PC-2LC/2ST-MM 1m

24

Patchcord wielomodowy PC-2LC/2ST-MM 1m
Patchcord wielomodowy PC-2LC/2ST-MM 1m
Patchcord wielomodowy PC-2LC/2ST-MM 1m
Patchcord wielomodowy PC-2LC/2ST-MM 1m
  • Kod produktu

    PC-2LC/2ST-MM


Zapytaj o ten produkt pokaż formularz

  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h

Cena (z VAT):

24 zł

Dodaj do obserwowanych

Reprezentujesz jednostkę budżetową?
Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

CA Raty

Opis produktu

Patchcord wielomodowy duplex OM2 z powłoką LSZH
Typ złącza: LC/UPC <-> ST/UPC, Duplex
Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm - Włókna wielomodowe
Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
Wybrane cechy:
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
  • Włókna wielomodowe OM2
  • Średnica kabla : 2.0 mm
Długość: 1 m

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord wielomodowy PC-2LC/2LC-MM 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord wielomodowy PC-2LC/2LC-MM 1m

  • Typ złącza: LC/UPC <-> LC/UPC, Duplex
  • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm - Włókna wielomodowe
  • Długość: 1 m

23 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2ST-MM 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2ST-MM 1m

  • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
  • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm
  • Włókna wielomodowe
  • Długość: 1 m

25 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail wielomodowy wtyk SC 50/125 PIG-SC-MM*P10

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail wielomodowy wtyk SC 50/125 PIG-SC-MM*P10

  • 10 szt. Podana cena za opakowanie

45 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2SC-MM 1m

Czasowo niedostępny

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2SC-MM 1m

  • Typ złącza: SC/UPC <-> SC/UPC, Duplex 
  • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm
  • Włókna wielomodowe 
  • Długość: 1 m 

21 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy wtyk ST PIG-ST

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail jednomodowy wtyk ST PIG-ST

  • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Aktywny przedłużacz usb 3.1 Y-3004 5m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Aktywny przedłużacz usb 3.1 Y-3004 5m

  • USB 3.1 A Wtyk / USB 3.1 A Gniazdo
  • Długość przewodu: 5 m 
  • Standard USB: 3.1 
  • Obsługiwana prędkość : 5 Gb/s
  • Przesyłane zasilanie : 900 mA 

161 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomdowy PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5m OPTON

Czasowo niedostępny

Patchcord jednomdowy PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5m OPTON

  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657.B3

9 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Pigtail wielomodowy wtyk LC PIG-LC-MM-OM3

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail wielomodowy wtyk LC PIG-LC-MM-OM3

  • Włókna wielomodowe

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC

  • Typ włókna światłowodowego 9  / 125 µm : G-652.D

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy wtyk FC PIG-FC

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail jednomodowy wtyk FC PIG-FC

  • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

6 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Szybka wycena on-line

Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


Nasze rekomendacje