Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Pigtail wielomodowy wtyk FC/APC PIG-FC-APC

  • Kod produktu: PIG-FC-APC
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h

Cena (z VAT): 5,88

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem. Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: FC/APC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    3,35
    • 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    10,64
    • Włókna wielomodowe
    9,98
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    26,16
    • 10 szt. Podana cena za opakowanie
    43,58
    • Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.
    23,53
    • Zatopione w powłoce pręty FRP zwiększające wytrzymałość mechaniczną kabla
    • Prostokątny przekrój powłoki umożliwia gięcie kabla tylko w jednej płaszczyźnie
    • Siła naciągu ≤ 80 N
    0,64
    • Dzięki wzmocnieniu z włókien aramidowych, kabel ma dużą wytrzymałość na naciąg: 800 N
    • Odporność na wnikanie wody - 3m słupa wody przez 24h
    • Klasa CPR: Eca
    0,95
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    68,88
    Dostępność
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    11,82
    • USB 3.1 A Wtyk / USB 3.1 A Gniazdo
    • Długość przewodu: 10 m 
    • Standard USB: 3.1 
    • Obsługiwana prędkość : 5 Gb/s
    • Przesyłane zasilanie : 900 mA 
    264,93
    • 10 szt. Podana cena za opakowanie
    43,58

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing