Pigtail wielomodowy wtyk FC/APC PIG-FC-APC

6

Pigtail wielomodowy wtyk FC/APC PIG-FC-APC
Pigtail wielomodowy wtyk FC/APC PIG-FC-APC
Pigtail wielomodowy wtyk FC/APC PIG-FC-APC
  • Kod produktu

    PIG-FC-APC


Zapytaj o ten produkt pokaż formularz

  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h

Cena (z VAT):

6 zł

Dodaj do obserwowanych

Reprezentujesz jednostkę budżetową?
Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

CA Raty

Opis produktu

Pigtail to krótki odcinek światłowodu w powłoce, z jednej strony fabrycznie zakończony złączem a z drugiej gołym włóknem. Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

Specyfikacja techniczna:

Typ złącza: FC/APC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Długość: 1 m

Produkty z tej samej kategorii

Kabel światłowodowy ULT-8MM-UNI

Czasowo niedostępny

Kabel światłowodowy ULT-8MM-UNI

  • powłoka anty-gryzoniowa
  • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
  • tuba centralna wypełniona żelem
  • szklane włókna wzmacniające kabel

4,82 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy wtyk ST PIG-ST

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail jednomodowy wtyk ST PIG-ST

  • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2ST-MM 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord wielomodowy PC-2SC/2ST-MM 1m

  • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
  • Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm
  • Włókna wielomodowe
  • Długość: 1 m

25 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchpanel jednomodowy PC-2SC/2SC-1 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchpanel jednomodowy PC-2SC/2SC-1 1m

  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
  • powłoka PVC

21 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail wielomodowy wtyk LC 50/125 PIG-LC-MM

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail wielomodowy wtyk LC 50/125 PIG-LC-MM

  • Typ włókna światłowodowego 50  / 125 µm

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10

Czasowo niedostępny

Pigtail jednomodowy - WTYK SC-APC PIG-SC-APC-2*P10

  • 10 szt. Podana cena za opakowanie

42 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomdowy PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5m OPTON

Czasowo niedostępny

Patchcord jednomdowy PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5m OPTON

  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657.B3

9 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Kabel TOSLINK-3M 3m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Kabel TOSLINK-3M 3m

  • Bardzo elastyczny
  • Bardzo prosty i szybki montaż

56 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel TOSLINK-10M 10m

Kabel TOSLINK-10M 10m

  • Bardzo elastyczny
  • Bardzo prosty i szybki montaż

112 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail jednomodowy wtyk LC PIG-LC

  • Typ włókna światłowodowego 9  / 125 µm : G-652.D

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Szybka wycena on-line

Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


Nasze rekomendacje