Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord wielomodowy PC-ST/ST-MM 1m

  • Kod produktu: PC-ST/ST-MM
  • Dostępność: Czasowo niedostępny
Cena (z VAT): 9

    Out Of Stock

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu:

    Wielomodowy patchcord. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: ST <-> ST
    Typ włókna światłowodowego: 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • Typ złącza: LC/UPC <-> FC/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 
    23
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    101
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    6
    76
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    19
    • Wielomodowy patchcord. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.
    12
    Brak produktu
    • USB 3.1 A Wtyk / USB 3.1 A Gniazdo
    • Długość przewodu: 5 m 
    • Standard USB: 3.1 
    • Obsługiwana prędkość : 5 Gb/s
    • Przesyłane zasilanie : 900 mA 
    145
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    55
    • Typ złącza: SC/UPC <-> ST/UPC, Duplex 
    • Typ włókna światłowodowego: 9 / 125 µm 
    • Długość: 1 m 
    23
    • Narzędzie WUN-014 służy do czyszczenia czoła ferruli w złączach światłowodowych
    • Rodzaj złącza : FC / SC / ST 
    148
    • Typ złącza: SC-PC <-> SC-APC 
    • Długość: 150 m 
    • Długość przyłączy: 2 x 1.5 m 
    • Zastosowanie: Wykonywanie pomiarów refleksometrycznych 
    536
    Brak produktu

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Sprawna realizacja zamówień

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765