Kabel TOSLINK-1M 1m

31

Kabel TOSLINK-1M 1m
Kabel TOSLINK-1M 1m
Kabel TOSLINK-1M 1m
  • Kod produktu

    TOSLINK-1M


Zapytaj o ten produkt pokaż formularz

  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h

Cena (z VAT):

31 zł

Dodaj do obserwowanych

Reprezentujesz jednostkę budżetową?
Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

CA Raty

Opis produktu

Kabel optyczny audio.

Specyfikacja techniczna:

Przewód: TOSLINK Wtyk / TOSLINK Wtyk
Długość kabla: 1 m
Wybrane cechy:
  • Bardzo elastyczny
  • Bardzo prosty i szybki montaż
Waga: 0.055 kg

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail wielomodowy wtyk  ST 50/125 PIG-ST-MM

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail wielomodowy wtyk ST 50/125 PIG-ST-MM

  • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

7 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy wtyk SC-APC PIG-SC-APC

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail jednomodowy wtyk SC-APC PIG-SC-APC

  •  Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy

5 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchord jednomodowy PC-2LC/2LC-1 1m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchord jednomodowy PC-2LC/2LC-1 1m

  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania

19 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomdowy PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5m OPTON

Czasowo niedostępny

Patchcord jednomdowy PC-SC-APC/SC-APC-0.5 0.5m OPTON

  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657.B3

9 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/SFTP/8.1/1.0-GREY 1.0m LANBERG

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/SFTP/8.1/1.0-GREY 1.0m LANBERG

  • Przepustowość : ≤ 40 Gb/s
  • Częstotliwość pracy : 2000 MHz (max)
  • Zgodność z ANSI/TIA/EIA-568-B
  • Spełniane normy : IS0/IEC 11801 class Ea

15 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Kabel TOSLINK-10M 10m

Kabel TOSLINK-10M 10m

  • Bardzo elastyczny
  • Bardzo prosty i szybki montaż

112 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy wtyk SC PIG-SC

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail jednomodowy wtyk SC PIG-SC

  • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

6 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Włókno rozbiegowe jednomodowe OTDR-SC/PC/APC-150M SC-PC <-> SC-APC 150m

Czasowo niedostępny

Włókno rozbiegowe jednomodowe OTDR-SC/PC/APC-150M SC-PC <-> SC-APC 150m

  • Typ złącza: SC-PC <-> SC-APC 
  • Długość: 150 m 
  • Długość przyłączy: 2 x 1.5 m 
  • Zastosowanie: Wykonywanie pomiarów refleksometrycznych 

565 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Patchcord rj45/6/5.0-fl 5.0 m unitek

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord rj45/6/5.0-fl 5.0 m unitek

  • Przewód: UTP kat. 6 
  • RJ-45 - Wtyk / RJ-45 - Wtyk 
  • Kolor: Czarny
  • Ultra cienki o grubości 1.8 mm 
  • Długość 5 metrów

17 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Pigtail jednomodowy wtyk FC PIG-FC

w magazynie Wysyłka 24/48h

Pigtail jednomodowy wtyk FC PIG-FC

  • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.

6 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Szybka wycena on-line

Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


Nasze rekomendacje