Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord wielomodowy PC-2LC/2SC-MM-2 2m

  • Kod produktu: PC-2LC/2SC-MM-2
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru

Cena (z VAT): 27,06

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Patchcord wielomodowy duplex OM2 z powłoką LSZH.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: LC/UPC <-> SC/UPC
    Typ włókna światłowodowego: 50 / 125 µm - Włókna wielomodowe
    Maks. tłumienność złącza: 0.11 dB
    Tłumienność włókna: 2.8 dB/km @ 850 nm
    0.8 dB/km @ 1300 nm
    Wybrane cechy: Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    Długość: 2 m

    Produkty z tej samej kategorii

    39,29
    13,19
    9,59
    3,96
    • Bardzo elastyczny, o średnicy płaszcza wynoszącej zaledwie 3 mm, idealny do krosowania w szafach RACK
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    7,01
    Żyła wewnętrzna: 1.00 ± 0.02mm, drut Cu
    Impendacja: 75 ± 3 Ohm
    Przewód ekranowany podwójnie
    Skuteczność ekranowania: ≥ 80 dB
    Zastosowanie: Kabel antenowy
    179
    19,48
    • Przewód: SSTP kat. 7 :
    • RJ-45 - Wtyk
    • Kolor: Czarny 
    • Pasmo 600 MHz
    • Ultra cienki grubość 2.3 mm 
    82,58
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    16,01
    Dostępność
    Żyła wewnętrzna: 0.59 ± 0.02mm, drut Cu
    Żyła wewn. ( Zasilanie ): 2x 1 mm, Cu
    Przewód ekranowany, odporny na UV
    Skuteczność ekranowania: ≥ 75 dB
    Zastosowanie: Kabel telewizji przemysłowej
    350
    Dostępność
    Przewód BNC Wtyk / BNC Wtyk
    Impendacja: 75 Ω
    Dodatkowy przewód zasilający
    Długość przewodu: 5m
    Odporny na korozję
    34,19
    7,22

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing