Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/SC-APC-10 10m

  • Kod produktu: PC-SC-APC/SC-APC-10
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h

Cena (z VAT): 19,66

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC - LSZH. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC - LSZH
    Długość: 10 m

    Produkty z tej samej kategorii

    23,22
    5,35
    28,68
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.652 D
    • powłoka PVC
    15,74
    Dostępność
    Żyła wewnętrzna: 0.80 ± 0.02mm, drut Cu
    Impendacja: 75 ± 3 Ohm
    Przewód ekranowany
    Skuteczność ekranowania: ≥ 75 dB
    Zastosowanie: Kabel antenowy, Systemy CCTV
    115
    Przewód: M12 Wtyk / M12 Gniazdo
    Długość przewodu: 15m
    Zastosowanie: Rejestratory i kamery mobilne AUTONE
    118,26
    Przewód MC-AF4-AM4-6 6m DAHUA
    56,83
    • Przewód: UTP kat. 5
    • RJ-45 - Wtyk / RJ-45 
    • Kolor: Biały
    • Długość: 3 m
    13,51
    38,20
    7,72
    • Bardzo elastyczny, o średnicy płaszcza wynoszącej zaledwie 3 mm, idealny do krosowania w szafach RACK
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    246
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    25,63

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing