Nie masz pewności, czy wybrane przez Ciebie urządzenia są odpowiednie? Kliknij tutaj i wypełnij formularz, a nasz doradca przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

Patchcord RJ45/0.5-PK/W 0.50

7

Patchcord RJ45/0.5-PK/W 0.50
Patchcord  RJ45/0.5-PK/W 0.50
  • Kod produktu

    RJ45/0.5-PK/W


Zapytaj o ten produkt pokaż formularz

  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24/48h

Cena (z VAT):

7 zł

Dodaj do obserwowanych

Reprezentujesz jednostkę budżetową?
Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

CA Raty

Opis produktu

 
Przewód: UTP kat. 5e : RJ-45 - Wtyk prosty / RJ-45 - Wtyk kątowy
Kolor: Biały
Długość kabla: 0.50 m
Wybrane cechy:
  • Bardzo prosty i szybki montaż
  • Odporność na korozję
Waga: 0.016 kg

Produkty z tej samej kategorii

Kabel skrętka CAT. 5e UTP zewnętrzny mb

w magazynie Wysyłka 24h

Kabel skrętka CAT. 5e UTP zewnętrzny mb

  • Żyła wewnętrzna: ∅ 0.51 mm, Cu
  • Powłoka zewnętrzna: PE Żel
  • Kategoria 5e
  • Nieekranowany
  • Zasięg PoE do 160m

2 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomodowy PC-2ST/2ST 1m

Czasowo niedostępny

Patchcord jednomodowy PC-2ST/2ST 1m

  • Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

25 zł

szt

Brak produktu

Dodaj do obserwowanych

Patchcord  RJ45/0.5-BLUE 0.5

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/0.5-BLUE 0.5

5 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/1.0-KK/W 1.0

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/1.0-KK/W 1.0

8 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord  RJ45/10-GREY 10

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/10-GREY 10

13 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Przewód SMA-G/SMA-G H155-0.2

w magazynie Wysyłka 24/48h

Przewód SMA-G/SMA-G H155-0.2

40 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord RJ45/1.0-KK/B 1.0

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord RJ45/1.0-KK/B 1.0

8 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Patchcord jednomdowy  PC-SC-APC/SC-APC-20 20m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Patchcord jednomdowy PC-SC-APC/SC-APC-20 20m

  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
  • powłoka PVC

25 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Przewód MC-AF4-AM4-6 6m DAHUA

w magazynie Wysyłka 24/48h

Przewód MC-AF4-AM4-6 6m DAHUA

Przewód MC-AF4-AM4-6 6m DAHUA

88 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Przewód VGA-1.5-WW/F 1.5m

w magazynie Wysyłka 24/48h

Przewód VGA-1.5-WW/F 1.5m

15 zł

szt

Dodaj do obserwowanych

Szybka wycena on-line

Skorzystaj z Naszych kalklulatorów do wyceny. Uzupełnij formularz - Nasi konsultanci przygotują dedykowaną ofertę


Nasze rekomendacje