Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/SC-APC-5 5m

  • Kod produktu: PC-SC-APC/SC-APC-5
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h

Cena (z VAT): 15,40

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC-APC <-> SC-APC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    Długość: 5 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    38,29
    •  Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy
    4,83
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    109,78
    • powłoka anty-gryzoniowa
    • powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny
    • tuba centralna wypełniona żelem
    • szklane włókna wzmacniające kabel
    2,74
    Dostępność
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC - LSZH
    18,93
    • Dzięki wzmocnieniu z włókien aramidowych, kabel ma dużą wytrzymałość na naciąg: 800 N
    • Odporność na wnikanie wody - 3m słupa wody przez 24h
    • Klasa CPR: Eca
    0,95
    Dostępność
    • Typ włókna światłowodowego 50  / 125 µm
    5,30
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    26,16
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    8,92
    • 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    10,64
    • Bardzo elastyczny
    • Bardzo prosty i szybki montaż
    59,19
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    13,01

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing