Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Patchcord jednomodowy PC-SC-APC/LC 1m

  • Kod produktu: PC-SC-APC/LC
  • Dostępność: w magazynie Wysyłka 24h

Cena (z VAT): 9,85

    Reprezentujesz jednostkę budżetową? Sprawdź możliwość skorzystania z odroczonej płatności.

    raty


    Opis produktu :

    Patchcord jednomodowy simplex z powłoką PVC. Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

    Specyfikacja techniczna:

    Typ złącza: SC-APC <-> LC/UPC
    Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
    Tłumienność całkowita: ≤ 0.3 dB
    Wybrane cechy:
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    Długość: 1 m

    Produkty z tej samej kategorii

    • 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    10,64
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
    • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
    • Odporny na promienie UV
    186,85
    Dostępność
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: ITU-T G-652
    • powłoka PVC
    9,85
    • Typ włókna światłowodowego 9  / 125 µm : G-652.D
    4,54
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A
    • powłoka PVC
    16,01
    • Typ włókna światłowodowego 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    24,54
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
    19,72
    • Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy.
    7,95
    •  Pigtaile wystarczy zespawać z włóknami kabla dystrybucyjnego, dzięki czemu unika się procesu zarabiania złączy
    5,13
    • Typ włókna światłowodowego 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
    21
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
    • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
    • Odporny na promienie UV
    41,96
    • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
    • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
    • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
    • Odporny na promienie UV
    31,45

    Masz pytania? Szukasz odpowiedzi? Jesteś zainteresowany?

    Zadzwoń 34 341 16 30 lub napisz:

    weryfikator

    Kompleksowa pomoc ekspertów

    Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

    Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

    IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
    Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
    NIP
    PL9492194545
    REGON
    243281960
    KRS
    0000465064
    BDO
    000003765

    Infolinia

    opineo

    leasing