Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Akcesoria


Monitoring wizyjny oparty o protokoły internetowe to bardzo skuteczna metoda ochrony budynków i terenów zewnętrznych. Dzięki możliwości wykorzystania już istniejącej sieci jest też prosty w instalacji sprowadzając się do podłączenia niezbędnych elementów dobranych w sklepowym asortymencie lub zakupionych w jednym kompletnym zestawie.

Pomimo prostoty tworzenia takich systemów podczas ich przygotowywania do pracy konieczne bywa wykonywanie prac instalacyjnych, podczas których z pewnością niezbędne okażą się odpowiednie narzędzia i mierniki. Oferujemy je Państwu w naszym sklepie zachęcając do wyboru najbardziej odpowiednich, profesjonalnych, stworzonych z myślą o tego typu pracach produktów.

Nasze akcesoria pomogą w odpowiednim przygotowaniu końcówek przewodów, w ich zabezpieczaniu i łączeniu z okablowaniem w sposób, który zapewni im nieprzerwaną pracę przez wiele lat. Znajdziecie tu Państwo zaciskarki do kabli, a także proste w obsłudze i bardzo przydatne ściągacze izolacji, dzięki którym nie będzie już problemem przygotowanie końcówki kabla do połączenia bez ryzyka uszkodzenia jego wnętrza.

W akcesoriach proponujemy też różnego typu adaptery oraz uniwersalne mierniki umożliwiające pomiar wartości napięcia i natężenia prądu a także jego rezystancji. Mierniki tego rodzaju możecie Państwo wykorzystywać w wielu innych pracach z elektrycznością o niskim napięciu. Jeśli zajmujecie się instalacjami amatorsko lub profesjonalnie z pewnością produkty z naszego asortymentu nie raz ułatwią Państwu pracę. Zachęcamy do ich zakupu.

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW