Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Transmisja bezprzewodowa


Monitoring IP jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych systemów CCTV. Sprawny transfer danych oraz dobra jakość obrazu to jedne z ważniejszych zalet tego rozwiązania. By obraz z kamer umieszczonych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz monitorowanego obiektu docierał do centrali bez problemu oraz bez konieczności układania kilometrów kabli, stosuje się nowoczesne urządzenia transmisyjne do monitoringu IP. Dzięki zaawansowanej technologii, o którą są oparte, gwarantują niezawodną pracę oraz rejestrację obrazu bez względu na warunki zewnętrzne.

W naszej ofercie odnajdą Państwo bogatą kolekcję sprzętu tego typu – w tym np. anteny dualne, które sprawdzają się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, gwarantując efektywną transmisję bez utraty pakietów. Można korzystać z nich m.in. w trybach takich jak: Station, Statios WDS, Access Point, czy AccessPoint WDS.

Oferowane przez nas urządzenia transmisyjne do monitoringu IP to wyłącznie markowy sprzęt, wyprodukowany przez firmy z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednią renomą na rynku. Korzystając z nich, można stworzyć sprawnie działający system monitorowania i zapomnieć o problemach z utrata obrazu czy niezarejestrowanymi wydarzeniami.

Chcąc kupić sprzęt tego typu, mogą Państwo skorzystać z pomocy technicznej naszych doradców, którzy pomogą dopasować urządzenia transmisyjne do specyfiki posiadanego systemu monitoringu – tak, by były one jak najbardziej optymalnie dobrane.

Katalog produktów

UBIQUITI NanoStation M5 5GHz  Zintegrowana antena dualna
NanoStation M5 5GHz Zintegrowana antena dualna do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. 2x2 MIMO, 14.6 ~ 16.1 dBi. Systemy UBIQUITI AirOS, WMM, PoE, TrafficShaping. Tryby pracy AP, AP WDS, Station, Station WDS
410,00
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW