Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Anteny wewnętrzne


Telewizja jest nieodłącznym elementem naszej codzienności, a w każdym domu znajdzie się przynajmniej jeden odbiornik pozwalający na systematyczne oglądanie wiadomości czy chwile relaksu z filmem lub programem rozrywkowym. Nie w każdych warunkach możliwe jest zainstalowanie anteny satelitarnej czy też nie wszędzie możecie Państwo mieć dostęp do lokalnej kablówki, dlatego odbiór w wielu wypadkach wymaga odpowiedniej anteny wewnętrznej.

Anteny tego rodzaju pozwalają na doskonały odbiór programu w miejscach, które znajdują się w dalekiej lokalizacji od sieci kablowych. Z uwagi na brak konieczności ich kosztownej i problematycznej instalacji pozwalają na korzystanie z telewizora również w domku na działce czy pomieszczeniu strażnika obiektu przemysłowego lub parkingu.

Nasze anteny wewnętrzne to nie tylko sprawne i nowoczesne rozwiązania techniczne, ale również produkty wyróżniające się wysokim poziomem estetyki, dzięki czemu bez problemu umieścicie je Państwo w widocznym miejscu obok telewizora. Urządzenia dedykowane są odbiorowi naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T zarówno w niewielkiej odległości od nadajnika, jak i w dalszych rejonach, w których dobry odbiór zapewni specjalny model ze wzmacniaczem sygnału.

Wybierając jeden z naszym modeli anten wewnętrznych możecie Państwo oglądać programy już w kilka minut po wejściu do pomieszczenia. Zapewnia to prosty montaż wymagający jedynie podłączenia przewodu, bez konieczności wykonywania skomplikowanych instalacji i pomocy specjalistów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Katalog produktów

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW