Zobacz koszyk0

POTRZEBUJESZ PORADY ?

ZADZWOŃ

Infolinia :
801 011 087
Pytania ?
porozmawiaj
z konsultantem
poczatuj z nami

Kamery IP 2MPx


Kamery przeznaczone do systemów monitoringu IP, jakie znajdziecie Państwo w tej kategorii naszego asortymentu to modele, które wyróżniają się rozdzielczością 2 Mpx, zapewniającą doskonałą jakość materiałów wideo zapisywanych na rejestratorach. To modele zarówno do pracy w systemach jedno-kamerowych, jak i do złożonych systemów monitoringu obsługujących duże wielopiętrowe budynki i rozległe tereny.

Zależnie od potrzeb konkretnego obiektu oferujemy Państwu estetyczne i trwałe modele wewnętrzne - kamery kopułowe o ciekawym, nowoczesnym designie, wykonane w taki sposób, że dyskretne integrują się z powierzchni montażową, a także modele tubowe o bardziej uniwersalnym zastosowaniu, które sprawdzają się w miejscach o niewielkiej powierzchni, zakamarkach i na zakrętach korytarzy.

Najważniejsze cechy naszych modeli 2-megapikselowych to wyposażenie w doskonały procesor pozwalający a szybkie przetwarzanie i przesyłanie danych do rejestratorów, a także przetwornik obrazu gwarantujący jego doskonałą ostrość i wierne odwzorowanie kolorów nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Kamery tubowe dedykowane systemom zewnętrznym są znacznie bardziej trwałe dzięki solidnej metalowej obudowie. Wszystkie modele pracują w dużym zakresie temperatur, także podczas mrozów i w pomieszczeniach z urządzeniami grzewczymi. Wykorzystując w swoim systemie nasze kamery otrzymujecie Państwo możliwość kontrolowania obrazu przez telefon lub tablet, a także stałego monitoringu niezależnie od pory dnia i nocy.
Zestawy do :

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW