Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Narzędzia


Stworzenie działającej niezawodnie przez lata sieci LAN / WAN wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi – takich, które dają szansę na właściwe podłączenie kabli, czy też dokonanie istotnych pomiarów związanych z pracą poszczególnych urządzeń. Jeżeli potrzebują Państwo akcesoriów tego typu – tak do montażu i budowy sieci LAN / WAN, jak i wykonywania prac konserwacyjnych czy prostych napraw – zachęcamy do zakupów.

Nasz sklep internetowy zaoferuje Państwu wszystkie przydatne narzędzia do budowy sieci LAN / WAN. Przede wszystkim, znaleźć u nas można zaciskarki do konektorów – pozwalające precyzyjnie zacisnąć kable, gwarantując tym samym sprawny przepływ danych bez utraty pakietów – to bardzo istotne przede wszystkim w odniesieniu do systemów alarmowych czy też telewizji przemysłowej, gdzie nie można sobie pozwolić na utratę nawet sekundy rejestrowanego materiału.

Wszystkie oferowane przez nas narzędzia do budowy sieci LAN / WAN to elementy pochodzące od cenionych w branży producentów – łatwe w obsłudze, efektywne, a przy tym łączące dobrą cenę z najlepszą jakością.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem narzędzi, które proponujemy w sprzedaży. Każdy Klient naszego sklepu może liczyć na sprawną i terminową przesyłkę oraz pomoc techniczną podczas dokonywania zakupów. Dołożymy wszelkich starań, by każdy z Państwa znalazł sprzęt odpowiadający jego potrzebom w najrozsądniejszej cenie.

Zaciskarka HY-210
Profesjonalna zaciskarka do zaciskania wtyków komputerowych. Umożliwia zaciskanie wtyków RJ45 ( 8p8c ) ekranowanych oraz nieekranowanych.
12,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia