Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Mikrofony


Mikrofony do monitoringu pozwalają nie tylko zobaczyć zarejestrowany przez kamery obraz, lecz także odsłuchać nagrany dźwięk. Taki dodatkowy osprzęt do monitoringu, pozwala na kompleksowe wykorzystanie zainstalowanych kamer. Nabycie i wykorzystanie mikrofonów podnosi również bezpieczeństwo użytkowników, którzy zdecydowali się na instalację systemu monitoringu.

Gdzie mikrofony do monitoringu przydadzą się najbardziej? Takim osprzętem powinny zainteresować się zarówno osoby prywatne, wykorzystujące monitoring do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na swojej działce lub w mieszkaniu, jak i przedsiębiorcy, którzy prowadzą sklepy czy hurtownie. Monitoring z dźwiękiem przyda się zawsze tam, gdzie to właśnie słowa mogą rozstrzygnąć daną sytuację.

Nasz sklep stawia na kompleksowe rozwiązania - dlatego nasza oferta obejmuje mikrofony do monitoringu w szerokim wyborze Wszystkie wyroby zostały wyprodukowane przez czołowych producentów sprzętu do monitoringu, dzięki czemu kupując u nas, mają Państwo pewność jakości. Jako dystrybutor osprzętu do monitoringu, jesteśmy również w stanie pomóc w dopasowaniu odpowiedniego mikrofonu do wybranych czy posiadanych przez Państwa kamer.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się również z naszym pozostałym asortymentem. Znajdą u nas Państwo wszystkie niezbędne produkty, które są konieczne do tego, by zbudować kompleksowy system monitoringu przestrzeni wokół budynków lub ich wnętrz.

Katalog produktów

Mikrofon - Podsłuch SM-1 Plug
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami DVR.
12,00
Mikrofon - Podsłuch MP-1/R
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami DVR.
17,00
Mikrofon - Podsłuch MP-2/R
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia i przystosowany jest do pracy z rejestratorami DVR.
17,00
Mikrofon - Podsłuch MP-4/R
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia. Urządzenie posiada potencjometr ( regulacja wzmocnienia ).
22,00
Mikrofon - Podsłuch MP-6/D
Moduł audio przeznaczony jest do odsłuchu dźwięków z otoczenia. Urządzenie posiada wyjście różnicowe - przesył skrętką komputerową.
27,00

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW