Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Transmisja bezprzewodowa


Odpowiednio dobrane systemy pozwalają na efektywne sprawowanie zdalnego nadzoru nad obiektami oddalonymi nawet o kilka kilometrów.

Transmisja bezprzewodowa w monitoringu zaczyna nabierać szerszego znaczenia. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie umieszczenie kabli czy przewodów CCTV jest niemożliwe. Wykorzystanie systemów bezprzewodowych świetnie sprawdza się w przypadku obiektów rozproszonych, w tym: placów budowy, składów budowlanych czy parkingów. To idealne rozwiązanie pozwalające na skuteczny monitoring lasów, terenów miejskich, infrastruktury drogowej czy punktów energetycznych.

Transmisja bezprzewodowa w monitoringu zajmuje w naszej ofercie ważną pozycję. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa w każdym obiekcie – nawet tym oddalonym od „centrum dowodzenia”. Proponujemy Państwu najwyższej klasy systemy, dzięki którym transmisja bezprzewodowa w monitoringu przebiega bez zakłóceń. Dostępne w naszej ofercie produkty przystosowane są do pracy w miejscach, gdzie mogą występować silne zakłócenia. Mimo wszystko są w stanie zapewnić wysoki standard transmisji sygnału – bez względu na warunki pracy.

Jeśli poszukujecie Państwo rozwiązania, które spełnia wymagania analogowa telewizja przemysłowa oraz monitoring IP, nasza oferta z pewnością będzie satysfakcjonująca. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem dostępnych produktów. Inwestycja w systemy, dzięki którym możliwa jest transmisja bezprzewodowa monitoringu to dbałość o jeszcze większe bezpieczeństwo.

Katalog produktów

Zestaw do transmisji bezprzewodowej AV-1500-MINI
AV-LiNK AV-1500-MINI to urządzeie, przeznaczonym do transmisji radiowej Audio / Video na paśmie częstotliwości 5.8GHz. Zaprojektowane do systemów telewizji przemysłowej w celu transmisji obrazu z kamer do urządzeń rejestrujących.
614,00
Zestaw do transmisji bezprzewodowej AV-300AHD-MINI
Zestaw służy do przesyłania obrazu wysokiej rozdzielczości w standardzie AHD / PAL. Urządzenia posiadają wbudowaną antenę - transmisja na odległość 300m.
799,18

Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW