Doradzamy pon - pt 8 00 do 17 00

Kontakt

menu

Filtruj produkty:

Cena (PLN):

Producent

Wybrane filtry:
Producent: VITALCO (usuń)

Wtyki/Złącza


Stworzenie wydajnego systemu TV wymaga zastosowania odpowiednich elementów instalacyjnych. Poza kablami telewizyjnymi, ważne są właściwie dobrane wtyki oraz złącza – takie, które zapewniają dobrą izolację, a jednocześnie zapewniają maksimum wydajności przesyłu danych i pozwalają uchronić się przed utratą pakietów.

W naszej ofercie dostępne są wtyki oraz złącza TV najwyższej jakości – pozwalające stworzyć każdego rodzaju instalację – dostosowane zarówno do zastosowań w domowych systemach telewizyjnych, jak i do zastosowań profesjonalnych. Dystrybuujemy między innymi przejściówki na gniazdo antenowe, rozgałęźniki, wtyki kątowe, współosiowe nasadki antenowe kątów, czy standardowe wtyki F RG6 i wiele więcej. Każdy produkt pochodzi od sprawdzonego wytwórcy i odznacza się niepodważalną jakością – zarówno, jak chodzi o materiały zastosowane do produkcji, jak i standardy wytwarzania. Wysoka powtarzalność i precyzja wykończenia sprawiają, że każda instalacja wykonana z ich pomocą jest szczelna i pozwala na płynną transmisję oraz odbiór sygnału telewizyjno – radiowego.

Naszym Klientom gwarantujemy dostęp do najlepszych na rynku produktów, jednocześnie troszcząc się o ich rozsądną cenę. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem lub potrzebują bliższych informacji, jak chodzi o wtyki i złącza TV w naszej ofercie – zapraszamy do kontaktu z doradcami naszego sklepu. Zapewnią oni pełne doradztwo techniczne.

  • JACK Wtyk prosty Ø 3.5 mm
  • Średnica kabla: max. 4.5 mm 
8,37
  • Wtyk Jack Ø 2.5 mm STEREO 
  • Skręcanie ; Średnica kabla: max. 4.5 mm
8,68

Kompleksowa pomoc ekspertów

Sprawna realizacja zamówień

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Ks. Brzóski 5, 42-202 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
BDO
000003765

Infolinia

opineo

leasing