Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Zestawy do monitoringu

Zestawy do monitoringu powinny odznaczać się kilkoma cechami. Przystosowane do warunków w jakich mają pracować np. wilgotność, temperatura, skonfigurowane pod kątem możliwości i potrzeb danego obiektu, skomponowane z kompatybilnych podzespołów. Ergonomicznie rozplanowane oraz zainstalowane z dbałością o detale znacząco podniosą poziom bezpieczeństwa w Twoim domu lub firmie.

Nasze gotowe zestawy do monitoringu różnią się rodzajem oraz ilością zastosowanych kamer, parametrami rejestratorów, dodatkowymi elementami, wersjami(zestawy kompletne, startowe itp.). Wybór konkretnego systemu, bardziej lub mniej rozbudowanego, zależy przede wszystkim od tego, na jakim obiekcie będzie pracował. 

Oferujemy nieskomplikowane mini systemy monitoringu składające się z jednej lub kilku kamer dla potrzeb domu, mieszkania, mniejszej firmy czy parkingu, a także zestawy większą ilość kamer, które doskonale sprawdzą się w przestrzeni użyteczności publicznej i na terenie większych przedsiębiorstw.

Każdy z gotowych zestawów może zostać skonfigurowany pod kątem indywidualnych preferencji. Zdecyduj o dodatkowych elementach czy akcesoriach, aby stworzyć własny, maksymalnie wydajny system monitoringu, który sprawi, że poczujesz się bezpiecznie .


Zestawy do monitoringuKompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW