Doradzamy od 8 do 22
7 dni w tygodniu

Kontakt

menu

Zestawy do monitoringu

Tylko niezawodny i wydajny system monitoringu zapewni bezpieczeństwo i spełni przypisywaną mu funkcję prewencyjną. Dlatego istotną rolę odgrywają nie tyle poszczególne elementy, ale cały zestaw do monitoringu. Zastosowanie kompatybilnych urządzeń i akcesoriów pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz, z możliwością dostrzegania najmniejszych nawet szczegółów.
Gotowe zestawy do monitoringu stworzone przez specjalistów to gwarancja niezawodności oraz wydajnej pracy systemu monitoringu. Elementy dobrane pod kątem parametrów technicznych, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Zestawy 1-kamerowe

Zestawy 1-kamerowe to prosty i nieskomplikowany system monitoringu. Dostępne w wersji analogowej - kompletnej lub do uzupełnienia, jak również cyfrowej. Różnią się rodzajem zastosowanych kamer, rejestratorami czy dodatkowymi akcesoriami. Przeznaczone do niewielkich obiektów, w tym prywatnych domów.

Zestawy 2-kamerowe

Zestawy 2-kamerowe to idealne rozwiązanie pozwalające stworzyć mini-system monitoringu. Obejmują gotowe zestawy - z możliwością rozszerzenia o dodatkowe elementu lub kompletne. Analogowe lub cyfrowe - do wyboru, spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Zestawy 3-kamerowe

Zestawy 3-kamerowe to rozwiązanie pośrednie - między zestawami jednokamerowymi i 4-kamerowymi. Pozwalają na wydajny monitoring na mniejszej przestrzeni. Zestawy różnią się parametrami technicznymi, spełniając zróżnicowane oczekiwania.

Zestawy 4-kamerowe

Zestaw 4 kamer oraz dodatkowych elementów składających się na niezawodny system monitoringu to gotowe rozwiązanie na potrzeby monitorowania mniejszych przestrzeni. Dedykowane mniejszym firmom, parkingom strzeżonym czy prywatnym posesjom. Dobrane pod kątem parametrów, zapewniają bezpieczeństwo monitorowanej przestrzeni.

Zestawy 5-kamerowe

Zestawy 5-kamerowe pozwalają na wydajny monitoring niedużych przestrzeni. Zróżnicowane pod względem rodzaju kamer, parametrów rejestratora czy obecności dodatkowych akcesoriów, spełnią oczekiwania w zależności od potrzeb.

Zestawy 6-kamerowe

Zestawy 6-kamerowe to optymalne rozwiązanie dla mniejszych firm, przestrzeni magazynowych czy kameralnych obiektów mieszkaniowych. Zestawy zróżnicowane pod kątem zastosowanych elementów mogą pracować zarówno w warunkach zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Zestawy 7-kamerowe

7 kamer składających się na jeden zestaw, a do tego wszystkie niezbędne elementy tworzące wydajny system monitoringu. Zestawy 7-kamerowe dostępne są w wersji analogowej i cyfrowej. Zróżnicowane parametry techniczne pozwalają na dostosowanie rozwiązania do własnych potrzeb.

Zestawy 8-kamerowe

Zestawy 8-kamerowe to rozwiązanie dedykowane większym firmom, kameralnym osiedlom mieszkaniowym oraz obiektom użyteczności publicznej. Zestawy zawierające aż 8 kamer pozwalają na wydajne i niezawodne monitorowanie przestrzeni tam, gdzie jest to wymagane. Zróżnicowane parametry poszczególnych elementów pozwalają wybrać zestaw dostosowany do potrzeb i oczekiwań.

Zestawy 16-kamerowe

Zaawansowane i złożone zestawy 16-kamerowe pozwalają stworzyć niezwykle wydajny system monitoringu. Mogą zostać zamontowane w najbardziej strategicznych miejscach, zwiększając bezpieczeństwo. Zestawy różnią się rodzajem kamer, rejestratorów oraz obecnością dodatkowych akcesoriów. Niektóre zestawy wyposażone są w nowoczesne elementy pozwalające na wydajną pracę w trybie dziennym i nocnym, zapewniając wysoką jakość obrazu.


Kompleksowa pomoc ekspertów

Krótki termin oczekiwania na realizację zlecenia

Konkurencyjne ceny, promocje oraz rabaty

IVEL ELECTRONICS Sp. z o.o. Sp. k.
Iglasta 2/4/3, 42-216 Częstochowa
NIP
PL9492194545
REGON
243281960
KRS
0000465064
GIOŚ
E0018616WZBW